Wpis z mikrobloga

Mirki, próbuje zamontować ostatnią roletę, niemniej jednak mam tak zamontowany napowietrznik, że nawet na przedłużanych haczykach roleta ociera się o napowietrznik. Kupiłem inny napowietrznik, mniejszy ale nadal to za mało. Montaż rolety na haczykach na taśmie nie zdał egazaminu bo odpadła po chwili (odtłuściłem itp, nastomiast roleta jest duża i cięzka bo to drzwi balkonowe). Pomyślałem, że może skleiłbym te dwa haczyki i w związku z tym miałbym super długi haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powierzchnia gdzie dałbym klej jest dość spora, jedynie co to ten dolny haczyk trzeba odciąć.
Co sądzicie? Ma to sens się utrzymać?

#majsterkowanie #budujzwykopem #remont #remontujzwykopem
pepepanpatryk - Mirki, próbuje zamontować ostatnią roletę, niemniej jednak mam tak za...

źródło: 357563547_777408227187421_8801229268321988898_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: ja na balkonowe daje 2 rolety i dolną kleje na te pady z taśmą 2 stronną, tylko trzeba taśmę przyciąć bo jest za dużo i fabrycznie łapie tylko na brzegach. Drugi raz to zrobiłem, w pierwszym trzyma od 5 lat. Chyba że nie masz szyby dzielonej to by wyglądało wyglądało choojowo.
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: przecież te haczyki są różnej długości, widziałem chyba nawet takie które po 5cm obniżaja rolete.
w Leroy napewno są różne rodzaje do wyboru a jak nie to allegro
  • Odpowiedz