Wpis z mikrobloga

Wiadomość z 20.04.2012

Wniosek złożył prezydent miasta jako osoba nadzorująca takie instytucje. Według Tadeusza Truskolaskiego zachodziło podejrzenie o naruszanie przepisów ustawy o stowarzyszeniach i zachodziły przesłanki, że statut organizacji nie był przestrzegany. A chodziło m.in. o to, że nie działa tam wymagana liczba osób, czyli 15.


Sąd Rejonowy ponad 2 miesiące temu wydał postanowienie o rozwiązaniu Federacji Zielonych, ale Rafał Kosno zapowiadał odwołanie i je złożył. Jednak Sąd Okręgowy odrzucił apelację, co oznacza, że postanowienie o rozwiązaniu stało się prawomocne.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/80026

Gdzie on miałby znaleźć 14 osób do współpracy xD A ten kiep dalej się posługiwał tą nazwą xD
#kononowicz #patostreamy
NicolasLatifi - Wiadomość z 20.04.2012
Wniosek złożył prezydent miasta jako osoba nad...

źródło: comment_1671520753ObcQy5R8TTyb0TDCW37UhD

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
no wymień chociaż jedną rzecz jaką POmogłeś


@Niggalke: POmagam DEmaskować takich PEtów jak zielONy ( ͡º ͜ʖ͡º)

on cos mowil, ze ja wznowil ale zastanawiam sie jak niby mialby to zrobic?


@duzoprzeklinam: jak wskrzesi 14 trupów z cmentarza to może wznawiać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Z czystej ciekawosci, jak on w ogole dziala?

Skoro Federacja Zielonych jest rozwiazana to jak on w ogole bral kase na majora? Gra na czas, uzywajac innych fundacji, dopoki tamtych tez sadowo nie rozwiaza? Jak to mozliwe, ze kolesiowi to sie udaje, przez prawie 10 lat?
  • Odpowiedz
Ale sweter na suwak #!$%@?ć pod marynarę, to trzeba mieć wyczucie.


@uqulel2000: chłopie, radzę obejrzeć jego zdjęcia, to powyżej to jest jego najbardziej elegancki outfit ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@duzoprzeklinam dokładnego modelu ci nie podam, nie śledziłem lajtów majora i nie wiem na kogo były ustawiane donejty. Ale jeśli chodzi o ogólny model działania kreta to on doskonale wie, że urzędy
  • Odpowiedz