Wpis z mikrobloga

@Kagernak: Mnie to zastanawia co te strony z własnym hostem sobie myślały. Jak kilkanaście lat temu robiłem w Kreskowka.pl to już wtedy był syf z prawem czy opłatami ZAiKS i wyjściem okazała się baza linków do stron streamingowych. To samo robi Bflix czy Filman, a te bałwanki żyją mentalnie we wczesnych latach 2000 i zaskoczeni xD
  • Odpowiedz
@Logytaze może i mają nic na ten temat nie wiem, ale każda podstrona tematyczna dla danego tytułu to lista odcinków i w każdym masz x linków do różnych playerów na różnych serwerach.
  • Odpowiedz
@Keris: A no tak. Ale problemy z prawem mają najprędzej z powodu odcinków puszczanych ze swojego serwera. Gdyby to były same linki do Vidozy i tego typu stron to byliby kryci.
  • Odpowiedz
@Logytaze no cóż szkoda bo mimo małej ilości anime wszystko było zawsze dobrej jakości. Zero głupich i śmiesznych na siłę tłumaczeń.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Jak dla mnie to bardzo smutna informacja - płynnie posługuję się angielskim, ale wiedziałem zawsze, że na Wbijam mogę znaleźć kilka tytułów z wysokiej jakości tłumaczeniem po polsku, a teraz to wszystko znika niestety
  • Odpowiedz
@Logytaze: Ooo, kreskowka.pl - ta z taką białą szatą graficzną? To dopiero były czasy, jeszcze ten typowy wtedy player, gdzie mogłeś obejrzeć X minut, a potem trzeba było odczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kagernak kurde, Wielka szkoda. Mógłby kontynować tworzenie napisów, a odcinki zapoatrywalby się każdy w swoim zakresie, tak jak to robi np. GrupaHatak
  • Odpowiedz
@Kagernak: Smutna sprawa. Niby tylko strona internetowa, ale oglądałam tam anime od nie wiem, nastu lat. Ktoś coś wie jaka jest bezpośrednia przyczyna zamknięcia strony?
  • Odpowiedz