Wpis z mikrobloga

Samochód zaczyna się od 20 KM. Ja mam obecnie 60 KM i jeżdżę. Przez równe 12 miesięcy wyjechałem 37 tys. km. 80-85% mojego przebiegu to drogi szybkiego ruchu.
@Antibambino: Tuareg pierwszy z automatem i 3.0 TDI V6 robi 225 koni, a po chipie 265
Auto robi do setki 9.9s a po chipie coś koło 8.5s xDDDD

Same konie mechaniczne to suche dane, auto może mieć 200hp a jechać jak punto. Liczy się tylko czas 50-150.
Czemu nie 0-100? Bo 4x4 dodaje często nawet jedną sekundę ale tylko przy samym starcie co jest mi zbędne do wyprzedzania do tego procedura
od około 1km na 7.5kg, nie ma uniwersalnej konkretnej mocy. 200km w 1200kg robi robotę jak #!$%@?, ale w 2000kg szału nie ma.


@GeDox: Fakt. Ale miałem zdziwko jak w 230 konny diesel w x5 prawie nie jechał xD
Od ilu koni mechanicznych zaczyna się samochód?


@Antibambino: nie dałeś takiej opcji, obecnie to raczej 300+ jak byle skoda może mieć 200.

230 konny diesel w x5 prawie nie jechał


@cwlmod: 2 litry w takim aucie to porażka, przy tej masie NM też ma spore znaczenie
@Antibambino: to zależy ile waży. Ogólnie około 100KM na 1000kg. ale czy silnik wolnossak czy turbo też różnicę robi. turbo może mieć mniej bo ma więcej niutka zwłaszcza przy dieslu.

Grunt aby dało się szybko wyprzedzić ciąg samochód, gdzie auto podczas manewru cały czas wbija w fotel delikatnie i jak skończysz to jeszcze miałeś zapas. i jak chcesz wyprzedzać to wyprzedasz, pomijając jakieś skrajności.
Do tego ujdzie 100KM i 240nm w