Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: ale chyba widzisz ta hipokryzję? W jednym poście zastanawiasz się, w jaki sposób zakomunikować stanowskiemu o procedensie w Kamboraju, a w drugim dziwisz się że jakiś g*wno kanał zdobył oglądalność dzięki akcji "wykop". Czy za szerokie horyzonty?
  • Odpowiedz
  • 3
Czy za szerokie horyzonty?


@Ja_prezes: Jakie szerokie? Ja po za powiat nigdy nie wyjeżdżałem.

widzisz ta hipokryzję?

Hipokryzję? Pokrętny jest tok twych przemyśleń, ja durny żadnej hipokryzji w swoich wpisach nie zauważam. Ale to ja, powiatowy hejter. Kudy mi tam do Ja Pezes.

Hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Jeśli te 2 wpisy które nie dawno zarzuciłeś według ciebie są spójne, to już nie będę wnikał. Co do wyjazdu po za powiat, to twoje życie nie musisz się chwalić, czy jak w tym przypadku żalić.
  • Odpowiedz
  • 0
nie musisz się chwalić, czy jak w tym przypadku żalić.


@Ja_prezes: Ani to chwalba, ani żale, to stwierdzeni faktu.

według ciebie są spójne

A ty myślisz, że ja powieść w odcinkach pisze, spójności we wpisach na bekowo hejterskim tagu szukasz?
Coś ty ostatnio często się do mnie #!$%@?, już nie chce mi się z tobą gadać. EOT hejterku
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Mireczku pierwszy raz cokolwiek do ciebie napisałem..( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że o czymś zapomniałem to bardzo proszę mi przypomnij, ale od razu ci pomogę że sobie coś ubzduraleś ;) następnym razem jeśli na bekowo-hejterskim tagu masz zamiar wysrać z siebie wypociny, to chociaż zachowaj pozory spójności, albo od razu pisz że kręcisz "beke", a nie cytujesz z google słowa które ci zarzuciłem, na co później
  • Odpowiedz
Swoją drogą też ciekawe, że ty bardzo aktywny członek oceniania poczynań Kambo-zuli, wyzywa mnie (w większości biernego czytelnika tagu) od hejterkow ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
"Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością".


@Ja_prezes: #!$%@? miałem już z tobą nie pisać, ale nie zauważyłem tego wysrywu.
Jak już cytujesz to nie manipuluj, całe zdanie z definicji hipokryzji brzmi: .

Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych

Zasad moralnych manipulancie, więc sprdalaj ze swoimi opiniami.

wyzywa mnie (w większości biernego czytelnika tagu) od hejterkow ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz