Wpis z mikrobloga

@philosophy: Szczanie na maty to jest brak nauczenia psa, tak im wygodniej i tyle po co nauczyć, po co na spacery codziennie wychodzić, lepiej rozłożyć matę.

No może i są podejrzenia, ale jaki to ma związek z tym, że pies jest chory? Wszyscy tak twierdzicie, a nie macie żadnych sensownych podstaw by orzec czy pies jest chory, no chyba, że po zdjęciu tak o, umiecie
  • Odpowiedz
@danoneek: Ja piszę o podejrzeniach, nie diagnozuję bo nie mam uprawnień ponadto byłoby to głupie tylko na podstawie zdjęć i filmików. Napisałam skąd są podejrzenia.

To nie jest normalne, żeby psa uczyć sikać na maty, bo się nie chce wyprowadzać. Nawet jak się jest milionerami, których stać by było aby ktoś to robił za nich. To akurat już samo w sobie jest upośledzaniem psa, co przyzna każdy wet czy behawiorysta. Tu
  • Odpowiedz
@philosophy:

To nie jest normalne, żeby psa uczyć sikać na maty, bo się nie chce wyprowadzać.


Oczywiście, że tak, pisałem to ironicznie. Nie pojęte jest dla mnie to jak można nie wyprowadzić psa, chociaż raz dziennie...

Majkel jakoś od razu pokazał papiery, że ma psa z hodowli.


Ale to, że on pokazał to też nie oczekujmy, że Friz musi pokazać z tego względu, że jest po prostu POPULARNY, to raczej nie
  • Odpowiedz