Wpis z mikrobloga

#kononowicz #major
Ciekawe czy Ci co odprawili majora, byli na tyle głupi żeby ruszać pieniądze z jego konta po śmierci, bo myśle że major nikogo do tego nie upoważnił, jeśli coś ruszali to jest to kolejny paragraf. Sędziszów śmierdzi jak ch#uj, pociesza mnie jednak fakt że ten Jacuś H. I reszta to frajerzy, i jak ich psiarnia weźmie w obroty to się Spruje jeden na drugiego po godzinie przesłuchania. #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
@justwalking: Przeciez psiarnia nikogo nie weźmie w obroty. Prawda jest taka że zachlał się jakiś menel, który nikogo realnego nie obchodził. Teraz tylko gównoburze będą kręcić jacyś anonimowi widzowie, którzy nie wstaną z foteli przed komputerem.
  • Odpowiedz
  • 3
@dr_minorek: prawdopodobnie weźmie, bo do prokuratury wpłynęło zawiadomienie od osób trzecich. + prokurator sam od siebie uruchomił rozpoczęcie postępowania zaraz po wizycie na melinie.
  • Odpowiedz
@justwalking: Konto majora, polisa, którą najlepiej zgłosić do ubezpieczalni podejrzenie wyłudzenia odszkodowania... Nie wiem jak z tym kawałkiem lasu co niby po dziadkach miał i nie wiem jak z jego długami. Załóżmy, że alfabeta nie spisała testamentu, w świetle prawa ten nieświadomy niczego brat majora to wszystko dziedziczy o ile się nie zrzekł. Ruda pała i reszta zorganizowanej grupy przestępczej pewnie przymusi go do rezygnacji ze spadku, w każdym razie na
  • Odpowiedz
@BomBom: @justwalking no to umorzą. Umówmy się, to był wrak człowieka. Nikogo też nie obchodzi czy ktoś za to zostanie skazany czy nie, bo Majora wszyscy mieli w dupie. W natłoku spraw prokuratura da sobie spokój i tyle
  • Odpowiedz