Wpis z mikrobloga

Pytanie do #neuropa

Jak precyzyjnie ma wyglądać katolicki zamordyzm konfederacji i czym się będzie różnił od pisowskiego katolickiego zamordyzmu - w punktach - bez rzucania oszczerstwami czy "prawaki fuj" bo chyba jesteście poważnymi ludźmi.

Wiem że boli was brak możliwości zabijania dzieci w przypadku niezagrożonych ciąż, a co z innymi punktami?

Codzienne lodowate prysznice wodą święconą?

Testy u egzorcysty na bycie opętanym ?

Spowiedź wariografem ?

Przymusowy pobór na świętą wojnę przeciw niewiernym ?

#4konserwy #konfederacja #katolicyzm
  • 7
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: Nikt z konfederacji nie będzie niczego wprowadzał cumplu bo poza Braunem nikt tam nie traktuję na poważnie tego co mówi. Konfederacja to zwykła banda bezideowych cwaniaków którym zależy tylko na dorwaniu się do żłoba. Ot takie oportunistyczne popłuczyny po dawnych korwinistach i narodowcach.

Narodowcy dawniej: Silne państwo oparte na polskim narodowym przemyśle! Państwo stojące na straży dobrobytu dla Polaków! Przecz z międzynarodową syjonistyczną lichwą!

Narodowcy w konfederacji: Połowa polaków to
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer: Czego to się nie zrobi dla miejsca przy korycie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Mamy też np Memcena uber katolika który na pytanie czy jest za całkowitym zakazem aborcji ob...ał się na brązowo i zaczął coś tam dukać że go wyśmiewają bo jest katolikiem (bodaj w ostatnim wywiadzie RMF) zamiar powiedzieć "Tak jestem a co?"

Z narodowcami czy korwinistami mogę się praktycznie w niczym nie zgadzać ale
  • Odpowiedz
Nikt z konfederacji nie będzie niczego wprowadzał cumplu bo poza Braunem nikt tam nie traktuję na poważnie tego co mówi. Konfederacja to zwykła banda bezideowych cwaniaków którym zależy tylko na dorwaniu się do żłoba. Ot takie oportunistyczne popłuczyny po dawnych korwinistach i narodowcach.


@Towarzysz_Moskvin: a reszta pajaców podpisała się pod Konfederacją Gietrzwałdzką zupełnie do beki? https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
  • Odpowiedz
@Arizona12: Memcen jak będzie trzeba to ci powie że to taki wysublimowany trolling był. Chłopina za stołek matkę by sprzedał. Jedyny który konsekwentnie trzyma się swoich poglądów to Braun ale to tylko dlatego że mu już dawno peron odjechał...
  • Odpowiedz