Wpis z mikrobloga

  • 41
@PiesekKrolowejElzbiety: Dokładnie ale ogrom facetów coopuje że kiedyś/gdzieś indziej kobiety były inne i potem sprowadza taką wybrankę z kraju 3 świata do Europy gdzie rozowa dostaje nowoczesne możliwości oraz prawa i wielkie zdziwienie że po czasie nie różni się od jego rodaczek.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Widziałem to z miesiąc temu i w komentarzu pod instragramowym postem był komentarz jakieś dziewczyny, której babcia trzymała w szufladzie zdjęcie niejakiego "Emanuela" z młodości, który się rozpił w trakcie wojny, potem poznała jej dziadka bla bla bla.... I ta babcia poprosiła wnuczkę, że w trumnie chce być pochowana ze zdjęciem Emanuela.....

Aż dziwnie się poczułem, gdy to przeczytałem..... Wyobrażacie sobie mieć kobietę, z którą jesteście aż do śmierci, a
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Natura taka sama od wieków... Od zawsze byli atrakcyjni i nieatrakcyjni. Różnica jest taka, że dawniej przeciętna kobieta nie dostawała tylu komplementów, bo dzisiaj są desperaci, którzy wypisują wszędzie do kobiet XD Są spermiarze, którzy dzwonią pod ogłoszenia wystawione przez kobiety na OLX i spermią.

I oczywiście Chad miał branie u kobiet od zawsze, ale wcześniej wszystko nastawione było na jak najszybszy ślub i dzieci. Więc przeciętne kobiety nie miały
  • Odpowiedz
@PanHaroldHe:

Wyobrażacie sobie mieć kobietę, z którą jesteście aż do śmierci, a ona woli mieć w trumnie zdjęcie "Chada" z młodości?


I taka babcia mogła być nawet dziadkowi wierna przez całe życie, bo normy społeczne, bo co ludzie powiedzą, ale gdyby się dało to w dowolnym momencie życia bez wahania zamieniłaby dziadka na tego Emanuela

Więc przeciętne kobiety nie miały takiego problemu aby z przeciętnymi goścmi się spotykać. A dzisiaj przeciętna
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Kiedyś były ciężkie czasy, bieda i presja społeczna na szybkie małżeństwa, więc kobiety szybko wiązały się z jak najlepszą partią, albo brały tych co zostali, ale mieli pracę i za dużo nie pili. Dlaczego wzrost tak wzrósł i rośnie z pokolenia na pokolenie? Jakaś magia?
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: no i co z tego, że były takie same skoro żaden z tych facetów by jej nie tknąl, a na pewno nie pisałby do niej tkliwych listów czy chciał się żenić gdyby wiedział, że któryś z tych zdjęć już ją rozdziewiczył? Jest różnica pomiędzy "adoratorami" co piszą listy i jak jest mądra, ładna, młoda dziewczyna z dobrego domu to się zalecają i polecają, a bycie lokalnym ruchadłem, więc proszę nie
  • Odpowiedz
gdzie rozowa dostaje nowoczesne możliwości oraz prawa i wielkie zdziwienie że po czasie nie różni się od jego rodaczek.


@Niski_Manlet:

Faceci wychodzą z założenia, że kobieta nie jest człowiekiem tylko jakąś żywą formacją i jeśli oni mają swój przepis na życie to ta kobieta się dostosuje jak kameleon i będzie robić co on oczekuje (np oczekuje pani domu, to będzie miał panią domu, a jak zechce mieć seksowną panią do pokazywania
  • Odpowiedz
@PanHaroldHe: takie czasy, kobietom wybierano małżonków albo wybierały same wśród okolicznych i jeśli rodzice akceptowali, to był ślub. Na zdjęciach szczęśliwa rodzina (bo to zdjęcie) i na podstawie tych zdjęć ludzie stwierdzają, że muszą się bardzo kochać skoro mają dużo dzieci, żona ubrana w suknię, nie świeci cycem, kiedyś to kobiety inne były ". To obyczajowość była inna.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Tak trochę poza tematem, ale jedno mi się rzuciło w oczy. Jakiś czas temu też przeglądałem zdjęcia moich dziadków z młodości (ze znajomymi itd) i zarówno na tamtych zdjęciach, jak i na tym z filmiku wszyscy faceci mają dobrą linię włosów. Moja mama pracuje w medycynie pracy, i kiedyś do mnie rzuciła tekstem "Teraz Ci młodzi to wyłysiali jacyś, chłopaki po 20 lat a już zakola" Wiadomo że faceci zawsze
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: wiem, że Bozia obdarzyła cię skandalicznie niską inteligencją ale popatrz na swojego ojca i uświadom sobie, se on był w stanie założyć rodzinę, może coś ci zaświta.
  • Odpowiedz