Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Jeśli chodzi o nasze społeczeństwo to ogólnie rozwala mnie ta mentalność bardzo dużej części ludzi a zwłaszcza kobiet, jakby najważniejsze jest to czy będziesz dobrym rodzicem a nie to w jaki sposób rodziłaś oraz ile, poza tym po co baba się ma męczyć. Już nawet nie pisząc o tym, że ogromna część kobiet uważa, że z racji urodzenia dziecka powinno się im stawiać pomnik do końca życia bo to jest
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 legalna procedura - Eskulap Bielsko Biała. Na wizycie kwalifikującej do porodu lekarz poznał historię mojego pierwszego porodu i bez problemu ustaliliśmy CC. Nie był to mój lekarz prowadzący. Byłam tam chyba w 35 tygodniu ciąży.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: wystarczy właśnie iść do psychiatry po zaświadczenie, ale też zależy od szpitala, wyobraźcie sobie, że w tym, w którym leżałam to dziewczynom, które mogły sobie w teorii wybrać (pierwszy poród CC) i miały wyznaczony termin na dany dzień na cc to lekarze potrafili wezwać PSYCHOLOGA, żeby zmieniły zdanie ???? dziewczyna, która miała wskazania od prowadzącego ze względu na jakieś tam sprawy związane z rakiem przyszła na CC, lekarz prowadzący ciąże
  • Odpowiedz
@Akshxh: absolutnie się z Tobą zgadzam, mam wrażenie, że ja po CC doszłam szybciej do siebie niż dziewczyny po SN. Ja se mogłam przynajmniej ranę wietrzyć bez pokazywania psiochy ????
  • Odpowiedz
@buzzybee: Ja sobie nie wyobrażam rodzić przez powiedzmy 10h w bólu... To musi być dramat i jeszcze ból jak dziecko przechodzi.
Ja z kolei czytałam, że gorzej jest po CC, a do tego podobno, gdy stoisz masz uczucie jakby Cię szwy ciągnęły i ważne jest, żeby jak najszybciej wstać, aby dobrze się szwy ogarnęły (?) To prawda?
  • Odpowiedz