Wpis z mikrobloga

@L3gion: @paki82: @MercedesBenizPolska:
MacBook Pro 13" 2015 i5 2,7 GHz 16 gb DDR3 qwertz Model A1502

Dysk: 4x 250 gb 1x 128 gb; liczba cykli: 253, 301, 382, 439, 775 status baterii normalny;
Z umiarkowanym staingate bądź bez.

Te będą do tysiaka lub mniej w zależności od matrycy.
Zwykle taki sprzęt (całość) bierze jakiś handlarz albo ktoś do firmy. Jeśli nabywcą jest osoba prywatna to jako pierwszy mac, bo
@Richtig_Piwosz: sam mam A1502 (i7, AMD d-GPU i 16 ㎇ RAM). Kupiłem świadomie starszy model ze względu na możliwość wymiany SSD (ten kiedyś padnie i komputer zamieni się w drogi przycisk do papieru), porty USB 2.0 i czytnik kart pamięci.

Jest to też ostatni model z charakterystycznym podświetlanym logiem z tyłu, co nie przeżyło na wyborze, ale jest miłym dodatkiem. Jest to jakiś koniec epoki w dziejach marki. Nie ma też
Jest to też ostatni model z charakterystycznym podświetlanym logiem

@Korda:
Kilka razy zdarzyło mi się, że absolutnym warunkiem miało być świecące logo. Tak jakby z nieświecącym mieli wypraszać ze starbaksa ;]
@Richtig_Piwosz: ma to nawet miałoby sens. Sam bym wypraszał – bateria tam nie najlepsza i długo kawy nie popiją, więc jest miejsce dla nowych klientów. Z komputerami z architekturą ARM straciłbyś utarg.

Z perspektywy (zapomniałem nazwy na odwiedzających podobne przybytki, ale długie włosy, kawusia itp.) to już bym się z takim komputerem nie pokazał. Laptop z 2015 to już stary artefakt, kiepska bateria i grzejących się procesor (chyba, że ponaklejasz termopady),