Wpis z mikrobloga

Szkoda mi Majora. Tym bardziej mi się smutno zrobiło jak na jednym ze zdjęć z wczorajszego pogrzebu zobaczyłem że jego mama Janina zmarła zaledwie w wieku lat 40 w 1990 roku. Wojtek miał wtedy raptem 15 lat. Był niepełnosprawnym intelektualnie dzieckiem, zupełnie, zupełnie sam. Szkoda, ale jego historia nie mogła się chyba szczęśliwie potoczyć. #kononowicz #majorsuchodolski #patostreamy #patostreamy
  • 30
@akodymos-akodymos: Zielonko, on nie był niepełnosprawny. Poza tym jego matka opuściła już dawno, wyjeżdżając do Stanów i zostawiając rodzinę pod wodzą ojca alkoholika, który z domu zrobił melinę i robił wszystko, żeby pozbyć się Wojtka z domu na rzecz swojej konkubiny i jej dwóch córek. Także tak, smutne losy porzuconego człowieka.
@patryk-hukalowicz: A skąd ta informacja? Mam w rodzinie dokładnie w tym samym wieku gościa jak Major. Nawet ilość jedzenia która spożywa się zgadza. Jest równie łatwowierny i niesamodzielny. Gdyby nie stała nad nim kontrola to też wszyscy by go wykorzystywali. Co niejednokrotnie i tak miało miejsce. Jest też czasami pocieszny jak Major. Zachowuje się bardzo podobnie do Wojtka a nigdy nic nie wąchał. Nie mówię że rozpuszczalnik Wojtkowi nie szkodził, ale
@akodymos-akodymos: mogła mogła. Za mało wiesz o jego biografii. Matka mogła go zabrać w 87 do Stanów, nad czym się zastanawiała. W l. 92-93 trafił z kolei na normalną, porządną dziewczynę jak na swoje możliwości, ale że miała 18 lat, to nie utrzymała Majora, który na dobre poszedł w złodziejkę i dostał pierwszy wyrok 3,5 roku. Oczywiście to, że w życiu miał dużo ciężej niż jakikolwiek wykopek czy przeciętny człowiek to
@akodymos-akodymos: niestety, Major tak naprawdę nie miał nikogo, żadnego autorytetu. Osoby które nie mają na codzień do czynienia z alkoholikiem nie zdają sobie sprawy, jak życie z alkoholikiem pod jednym dachem potrafi zniszczyć człowieka. Nawet osoby, które miały oparcie np. w normalnej matce czy rodzeństwu potrafią mieć bardzo mocne DDA w związku ze złym środowiskiem w postaci ojca pijaka. Major miał naprawdę #!$%@? start i nie dziwi mnie ze skonczyl jak