Wpis z mikrobloga

Mieszka ktoś może W dzielnicy Zakoniczyn? Wali tam nadal od tych Szadółek? Byłem w weekend i nic nie czułem ale może akurat tak trafiłem. Szukam mieszkania a tam ceny są niższe niż na Ujeścisku. #gdansk
  • 14
@schreder: Ja mieszkam na osiedlu 4 pory roku i smierdzi tylko jak mocno popada deszcz, gdzie dla mnie jest ok. Mój chrzestny mieszka na zakoniczynie i mowi ze spoko jest i podobnie jak u mnie - gęsty deszcz to mozna coś poczuć.
  • 0
@jaavi666 ale jaki to jest smród. Wiem że trudne pytanie ale czy się czuje ze po prostu coś śmierdzi czy wali tak, że na bełta zbiera? Nigdy nic nie czułem jak byłem w Gdańsku ale raczej zawsze w lato.
@schreder: Raczej to pierwsze, ja musze się porządnie sztachnąć aby to poczuć i faktycznie czuć jakby ktoś bąka puścił, ale jak nie myślisz o tym to nie czuć xD Ostatnio np. szadółki czułem na koniec maja
  • 0
@jaavi666 kurde jak będę oglądał mieszkania to okno otwarte w aucie i będę się sztachał. Jechałem w sobotę obok tego zakładu z otwartym oknem specjalnie i zero smrodu
@schreder nawet na zaspie i Oruni czuć to gówno XD

jedynie chyba w centrum i we Wrzeszczu nigdy nie czułam + aniołki

fakt, że czuć sto razy mniej niż np jak pojedziesz na Jasień, ale nadal delikatne nosy wyczuja i wymiotować mi się chce