Wpis z mikrobloga

@Neko-chan51: Była taka rosyjska chłopka nieznana z imienia, że jeszcze w sowieckiej Rosji udodziła 69 dzieci xD wszystkie ciąże były mnogie, babka zmarła, a chłop ożenił się ponownie i jakby mu było mało posiadać prawie 70 dzieci, to spłodził chyba z 10 z drugą żoną xD ja bym sie chyba po drugiej mnogiej ciąży wysterylizował xDD i tak nic potwierdzonego z tą ruską chłopką, ale rzekomo tyle miała mieć
@Neko-chan51: Dobra, bo tu podobno były ciąże mnogie, więc mniej ze sobą kopulowali, ale jak to było np w rodzinach gdzie było 15 dzieci to przecież oni musieli co roku współżyć i baba nic nie mówiła? ¯\(ツ)/¯ przecież każda ciąża was rujnuje pod względem witamin w organiźmie, a potem psychicznie, więc jakim cudem kiedyś tyle rodzili? Poza tym to jaką musiał mieć sperme żeby za każdym razem zapłodnić xD a i
@Neko-chan51: Ja wiem, że libido, ale tu musiałl chyba częściej do gwałtu dochodzić
¯\(ツ)/¯ i ta płodność, że za każdym razem zachodziły w ciąże, a teraz pary czasami latami się starają i nic z tego nie wychodzi
@Neko-chan51: Z tym zdrowszym jedzeniem, to bym polemizował. Jak jakieś 80-100 lat temu popularme produkty były smalec, swojska kiełbasa, generalnie swojskie wyroby, które mają w uj cholesterolu i tłuszczu i przyczyniają się do rozwoju choćby miażdżycy ¯\(ツ)/¯ co tam jeszcze jedli nasi dziadkowie, jakiś salceson, a warzyw nikt na wsi nie jadał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a właśnie w 1918 r Piłsudzki podpisał dekret Naczelnika Państwa o
@Neko-chan51: Średnio, gdyby byłby taki zdrowy to by ludzie w historii nie chorowali na miażdżyce, a chorowali tylko wcześniej nie znali tej choroby. Tłuszcze nie są takie zdrowe są potrzebne, ale dieta musi być zbilansowana, gdybyś się żywila tylko na tluszczasz, to będziesz miała nadwage i większe ryzyko na zachorowania na choroby układu krążenia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Neko-chan51: Kto pisze bzdury ten pisze
( ͡° ͜ʖ ͡°) przykro mi mirabelko, ale jestem zmuszony usunąć Twoją odpowiedz, bo zawiera treści szkodliwe społecznie i wprowadzające w błąd
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Poza tym nie wszystkie tłuszcze są zdrowe, a Twoja odpowiedz to sugeruje
https://cudimiod.pl/zdrowe-tluszcze-jakie-tluszcze-powinny-znalezc-sie-w-twojej-diecie/

Poza tym różowy, a nie wie nawet z czego składa się
@Neko-chan51: Nie czytam artykułów jakiś znachorów i Tobie tez odradzam, polecam ten styl
(σ ͜ʖσ)

Nie usunąłem bez uzasadnienia. Wyżej powiedziałem dlaczego usunąłem Twoją poprzednią odpowiedz, więc czytaj wszystko co pisze (σ ͜ʖσ)
Podejrzewam trolling z Twojej strony
( )
@Neko-chan51: Ja nie trolluje w przeciwieństwie do Ciebie ( ) ja nigdzie nie powiedziałem, że kobiece mleko jest złe tylko udowodniłem Ci na podstawie opublikowanego przeze mnie artykułu, że kobiece mleko nie składa się tylko z tłuszczy co Ty chcialas mi wcisnąć ten kit. Ludzkie mleko składa się z wielu mikro i makro elementów, białka i tłuszczy, a nie tylko tłuszczy. Także rożowy, a nawet tego