Wpis z mikrobloga

@Hakax: a byłeś tam? Blok na bloku, betonowa pustynia, ale mogło być znacznie gorzej. Sprawdź czy lokalizacja Ci odpowiada, odległość od tramwaju (dla mnie było za daleko), możesz zerknąć jak w godzinach szczytu wyglądają korki choćby na Google maps. Ja to odrzuciłem z ww. względów, ale to było kilka miesięcy temu jak był wybór jeszcze kilku innych inwestycji już oddanych w podobnej lub troche wyższej cenie.
@Hakax to będzie turbomoloch. Tam planują chyba 8 albo 9 kompleksów. Zainteresowałabym się drogami wyjazdowymi z osiedla bo może się korkować. Jak ci ogrom osiedla nie przeszkadza to lokalizacja nie jest najgorsza. I w sumie tak jak mówi kolega wyżej, elektrociepłownia rzut beretem, ludzie z EXPO mogą zajmować bezpłatne miejsca parkingowe kilka razy w miesiącu. Ale przynajmniej po dobrej stronie Wisły - jakby miały być powodzie to będą ratować elektrociepłownie i przerywać
@Hakax: jak ludzie gadali, że Avia jest zła, bo betonoza to ta inwestycja to nie wiem co to jest. Ja bym tam kupił ewentualnie co najwyżej kurnik pod wynajem, ale do życia według mnie się to nie nadaje - za daleko do tramwaju, spory ruch samochodowy obok i kominy pod nosem.
  • 0
Fajnie jakby sie jakis mirek wypowiedzial jak tam z kwestia akustyki xd czy slychac sasiadow jak imprezuja, myja sie czy ruchaja - bo na Avia podobno tak
  • 0
@siaomilepszy: @niemodnie Lipa troche z tym, ze do tego tramwaju to 15 min z buta. Nie wiadomo moze czy nie ma jakichs planow zrobienia tam gdzies blizej dodatkowej linii metra? Chociaz nie wiem nawet jak by miala ona tamtedy przejezdzac xD
@Hakax: chopie metro to za 30 lat :d no ja to odrzuciłem przez odległość od tramwaju, ale ogólnie to nie jest zła lokalizacja. A po ile tam teraz m2 przy powiedxmy 60m2 mieszkaniu?

Jeśli chodzi o akustykę to dołącz do grupy na FB mieszkańców, na pewno taka jest
@Hakax: podobno zależy. Jak masz mieszkanie z balkonem skierowanym na "dziedziniec" to rzeczywiście lipa. Jak masz coś na 14-stym piętrze z widokiem na zewnątrz osiedla to nie słychać nic.