Wpis z mikrobloga

@Niebadzsmokiem: ich przyrostu na tym portalu raczej wypatrywałbym w momencie wprowadzenia "wykop 2.0" sporo ludzi wtedy odeszło z tego portalu, a główna z dnia na dzień zmieniała się w foliarski ściek, straszenie robakami, Klausem Schwabem, NWO/WHO itd, a obok ludzi mało świadomych politycznie, docelowy target to właśnie szury popierające paranoje brauna. Przecież oni robili jakieś konferencje w sejmie na temat robaków czy innych bzdur, którymi straszą swoich wyborców w efekcie nie
@Niebadzsmokiem:prawda, często można było zobaczyć posty typu "żadna partia nie ma oferty dla mężczyzn, dlatego zagłosuje na konfederacje bo jako jedyna gdzieś tam wstrzymała się od głosu xd" też uważam, że większość postów tego typu to lajtowa propaganda pochodząca od osób, które już dawno zdecydowały na kogo głosować. Plus jest taki, że w większości "jakość" tych postów jest dość słaba i nawet przeciętna osoba się na to nie łapie "nie jestem
Zauważyliście, że odkąd #lewica wydała swój program pt: "mężczyźni nie są tutaj mile widziani",


@Niebadzsmokiem: Nic o tym nie znalazłem. Oni nadali taki tytuł czy sam to dopisałeś do ich programu politycznego? Pytam tylko, bo chciałem wiedzieć o co jest ten ból dupy.