Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak: Nie wnikam w treść tego filmu, ale serio ktoś nie potrafi normalnie wrzucić video, musiał nagrać pionowy telefon który odtwarza poziome video? Dobrze się tam ktoś czuje?
  • Odpowiedz
jaka odwaga? Przecież do tego typu programów jest zbierana "odpowiednia" widownia. Czasem ktoś nieodpowiedni się przemknie ale to rzadkie sytuacje i wpadka ludzi odpowiedzialnych za "screening" a nie przejaw jakiejś odwagi.
  • Odpowiedz
Jaki to jest #!$%@? szczur.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
za srebrniki (i możliwość wylizania partyjnych rowków) #!$%@? wszystko: a to na bank nie jest ostatnie słowo FUNKCJONARIUSZA adamczyka-jesienią zacznie rozdawać plaskacze, żarty skończyli się: tu idzie o przyszłe życie tej kanalii.

Ja yebie- tak zeszmacić się.
  • Odpowiedz
serio ktoś nie potrafi normalnie wrzucić video, musiał nagrać pionowy telefon który odtwarza poziome video? Dobrze się tam ktoś czuje?


@dktr: Nie znasz życia. Kiedyś poprosiłem koleżankę żeby mi ściągnęła kilka utworów muzycznych w formacie mp3 z internetu. Dostałem pendrive'a z zapisamym plikami. Problem polegał na tym, że piosenki były zgrane z teledysków w jakości 240p za pomocą aplikacji Rejestrator Dźwięku systemu Windows przy użyciu mikrofonu marki Manta. Z kolei kolega
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: #!$%@? aparatczyki i sługusy władzy. Sami nic by w życiu nie osiągnęli, ale ich brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego i wstydu pozwoliły im piąć się po śmierdzących nogach partii prosto do dupy
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: najnowsze informacje o wypadku:

„ Ucieczka premiera.

Ze szczątkowych informacji, które mamy z przebiegu wypadku na Podlasiu wynika, że kobieta zepchnięta na pobocze przez samochód prowadzący kolumnę premiera lub przez samochód samego premiera straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ostatni samochód kolumny. Z milczenia rzecznika rządu na pytania zadawane przez tysiące internautów może wynikać, że kolumna rządowa odjechała bez zatrzymywania się. Na miejscu miał zostać jeden z samochodów Policji.
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak:
Znając styl jazdy naszej kolumny rządowej, to auta przed zderzeniem najeżdżały na 1m na drugi pas, kobieta się wystraszyła i złapała pobocze, po czym odbilami wjechała w nich. Nikt normalny ot tak nie wpada w auta.
  • Odpowiedz