Wpis z mikrobloga

Brzydota nikogo nie podnieca, a większość ludzi to pasztety, wiec uprawianie seksu to masochizm, chyba że trafi ci się jak ślepej kurze ziarno albo wyrobisz sobie mocną demiseksualną więź #seks #przemyslenia
  • 50
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: najgorsze i tak jest, że 80% ludzi jak nie więcej nie dba o ruch i to co żrą, więc masz pełno przeciętnych flaków wszędzie i mówię zarówno o chłopach jak i babach xD. Ja nie mówię, że każdy ma być docięty jak zawodowy atleta ale starczy trochę wysiłku i już jest lepiej XD
  • Odpowiedz
demiseksualną


@KingaM: xDD ale mam bekę z tego określenia, że specjalnie stworzyli takie określenie, bo okazało się, że są ludzie którzy budują więź i to z niej wynika chęć bycia w bliższej relacji i robienia różnych rzeczy xDDD bo dla odmiany jest też druga grupa zwierząt co operują na prymitywnych instynktach

Co za nieprawdopodobny bieg wydarzeń xDDD
  • Odpowiedz
No nie, topka mężczyzn rucha wszystko co chce na studiach, imprezach, tinderze, w pracy itd. ale nie oferuje długoterminowej relacji (bo zazwyczaj taką można tylko utrzymać jedną).


Kobiety które po kolei starają się usidlić takiego osobnika są porzucane, potem próbują ponownie, i jak im się już ta karuzela znudzi to wtedy czas na spokojnego partnera z rozsądku i do założenia rodziny, z którym doświadcza zerowego libido


@PfefferWerfer: jezus maria, za każdym
  • Odpowiedz
jezus maria, za każdym razem jak czytam jakieś pillowe brednie myślę, że już nic mnie nie zdziwi, ale jednak wejdzie któryś z mizoginów cały na biało... Znasz życie poza internetem? Przecież to wygląda jak pie*dolenie okraszone statystyką, z której wyciąga się takie wnioski jakie chcesz.


@NieBendePrasowac: Jestem w związku od lat i niestety to życie poza internetem mnie skierowało w stronę blackpilla. W mojej grupie rówieśniczej (30-35) im większe ktoś odnosi
  • Odpowiedz
a większość ludzi to pasztety


@KingaM: albo masz jakis zakrzywiony poglad

mi sie wiekszosc kobiet zdecydowanie podoba, a nawet seks z kims kto sie nie podoba bywa zajebisty
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: jakby faceci umieli odmawiać kobietom i nie żebrali o seks, to te wykresy wyglądałbyby podobnie a tak to nawet jak ci się nikt nie podoba ale masz okazję na seks to i tak bierzesz, a kobiety takie nie są, faceci muszą się nauczyć wybrzydzać @greenbong no właśnie podoba mi się bo nie wybrzydzasz i to właśnie przez takich jak ty jest jak jest
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Kobietę w 1 kolejności podniecają atrybuty mężczyzny które są utożsamione z zasobami - siła, odwaga, inicjatywa, zdrowy wygląd, wysoka pozycja w grupie, drogie fizyczne przedmioty (koń, zbroja, zamek, garnitur, samochód, mieszkanie na własność)

Akurat żyjemy w czasach kiedy dużo rzeczy można sfejkować (pozycje, zamożność, wygląd) - i bezrozumne kobiety kończąc idąc do łóżka z totalnymi frajerami którzy sprawili dobre 1 wrażenie - ale którzy nie mają zasobów aby wystartować rodzinę
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: "usiedlić" "karuzela"... każdy ma swoje doświadczenia życiowe. Miałem kiedyś przyjaciela, który też całym sobą poszedł w te wszystkie pille i cisnął po kobietach zasłaniając się badaniami, statystyką, chłopskim rozumem i obserwacją otoczenia (tylko ofc jego żona taka nie była, ona to logiczna babka jest! xD).
No i skończył w końcu z załamaniem nerwowym, wylądował w szpitalu.
Jak się obracasz w takim towarzystwie to współczuję - ja mam zgoła inne doświadczenia
  • Odpowiedz
@KingaM: dosłownie na ulicy możesz zobaczyć chodzące ogrzyce z całkiem przystojnymi facetami i zgrają dzieci, albo jakichś archetypicznych beneficjentów 500+, którzy są całe życie ze sobą w normalnych związkach, twoja teoria nie ma żadnego sensu w realnym świecie, to jakaś projekcja - to tylko kwestia twojego przyznania się do nienawiści skierowanej do wewnątrz z jakiegoś powodu i nie byłoby tematu; zresztą, nikt cię o to nie pytał
  • Odpowiedz
7/10


@NieBendePrasowac: xD wydaje mi sie, ze ludzie trochę nie rozumieją tych oznaczeń, makijaż/tapeta + przeróbki wam przepaliły styki.

mnie np ciekawi zwierzęcy umysł. Ja jak widzę zły makijaż, dużo kombinowania to zastanawiam się jak na prawdę ktoś wygląda, zastanawiam się jakie ma kompleksy, że ukrywa swój wygląd, etc.
  • Odpowiedz
  • 0
@Emble: ale w swingu liczy się sam fakt zmiany partnera, to nie jest turniej o dosiadniecie najlepszego konia, z brzydkimi ludźmi przecież swobodnie można się kochać też,nie wiem o co wam chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@KingaM no przecież sama pisałaś że pasztety nie podniecają to taki swinger na widok maciory powinien mieć automatyczną kluchę i na odwrót
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Wtf?! Skąd wziąłeś jakiś makijaż i zdjęcie? Teraz to mnie zaintrygowałeś bo nie mam pojęcia o czym w ogóle piszesz :D


@NieBendePrasowac: z rzeczywistości.

Aby oceniać wygląd należałoby zmyć makijaż.

Jest takie logiczne stwierdzenie, którego nie da się obalić. Z uwagi na to, że mężczyzni nie używają makijażu który totalnie zmienia ich wygląd, nie mają długich włosów które zakrywają wiele niedoskonałości (mogą zakrywać) i zmieniają kształt twarzy/głowy/sylwetki, itd to
  • Odpowiedz