Wpis z mikrobloga

@login4znaki: w 5tkę zagraj, czwórka jak ci 5tka podejdzie. Na trójkę to poczekaj na ten remake bo mechaniki są już bardzo przestarzałe i ja np się odbiłem.
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: Tak cos czułem ze może być PL, jeszcze kilka lat temu nikt by chyba nie pomyślał ze taka gra jak Persona może być po polsku. Najpierw Final Fantasy, teraz Persona, ci Japończycy chyba przekonują się powoli do Polski :D
  • Odpowiedz
@givnrbgfy: W Polsce te serie są chyba dosyć popularne i wypadałoby wreszcie, żeby lokalizacja była standardem. Chociaż sam również nie spodziewałem się polskiej wersji.
@Necron: Wiem że niby więcej dobrego na plus, ale ja już jestem zmęczony trochę grami na tyle godzin. W ogóle miałem spore wahania by zacząć, tym bardziej że trochę czasu też umyka na sprawdzanie znaczenia niektórych słówek.
  • Odpowiedz
@Necron: Tak, tylko problem polega na tym, że dobrych gier jest naprawdę sporo, a przynajmniej takich w które się dobrze gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupka wstydu jest bardzo duża i jak dla mnie, duży, fabularny tytuł z pobocznymi zadaniami, przekraczający te 120h zaczyna męczyć nawet jak jest bdb. Sam nie rozgrzebuję gier, tylko gram od początku do końca bez większych przerw, więc niepokoi mnie trend z
  • Odpowiedz