Wpis z mikrobloga

@Meksykanin11: Ehh nie chce mi się nawet do tego wracać :D Ale nie szło mi aż tak źle na jazdach. I uważam, że miałem słabego instruktora, ani razu nie wziął mnie na wzniesienie podczas kursu i na tym np. uwaliłem za 1 razem.

@PrawaRenka Chciałbym je kiedyś zrobić, ale gdybym teraz do niego znowu podszedł i by mi się nie udało, to byłoby bardzo brutalne doświadczenie
A poza tym na czym uwalane te egzaminy? Jest jakiś kierunek w którym powinieneś ćwiczyć? Plac? Na mieście boisz się, czy przeciwnie - wymuszasz pierwszeństwo?
Ludzie "nieneurotypowi" (jak to ładnie się teraz mówi na adhd i tym podobne, zresztą część kobiet też) mają problemy z koordynacją i orientacją przestrzenną, potrzebują więcej czasu, ćwiczeń i przejeżdżonych godzin na prawko. Tak na to popatrz, nawet jeśli żadnego adhd nie masz.
Młody jesteś, masz czas
@eisil A rodzina wywiera na tobie presję czy to bierze się z tylko z twojej wewnętrznej potrzeby, bo niby prawko się często przydaje, ale przykładowo jakbyś miał zdać i nie jeździć to imo nie ma sensu. Zapomnisz wszystko i będzie gorzej niż jakbyś nie miał prawka, bo będziesz miał uprawnienia a nie będziesz umiał albo będziesz się bał. Nie każdy musi mieć prawo jazdy, ja znam mnóstwo osób, które nie mają prawka,
@eisil No to jak to takie ważne to może warto popytać ludzi o jakiegoś spoko instruktora w twojej okolicy, a jeśli nie ma wyboru to przemęczyć się gdzieś dalej, ale żeby nie była to losowa osoba, która może się okazać równie beznadziejna co ta co cię uczyła dotychczas. Powodzenia życzę!