Wpis z mikrobloga

Faceciki kiedy przez 5 minut nie są w centrum uwagi całej polityki


@kapitan_bomba: okno Overtona jest tak mocno przesunięte w prawo w Polsce, że wątpię by 90% społeczeństwa było w ogóle zdolne do zrozumienia twojego wpisu, a co dopiero głębszej refleksji nad tematem

przeciętny Polak skonfrontowany z prostymi faktami na temat świata z perspektywy innej niż heteronormatywny mężczyzna albo zacznie zarzucać ci kłamstwo i rzucać słowami jak komunizm czy socjalizm, do
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba: lewak here ale wiesz mordo że takie teksty to alienują od razu 50% elektoratu od lewicy?xD


@CamusVevo: masz na myśli tych wszystkich kolesi od "już miałem głosować na lewicę ale powiedziała coś lewicowego i teraz zagłosuję na konfederosję"? XD
  • Odpowiedz
@CamusVevo: ja to osobiście wiem, ale sama lewicowość jest odpychająca, co przyznaję jako lewicowiec. Ludzie nie lubią słuchać o tym, że mają problem. Ktoś mądry porównał kiedyś prawaka do typa, który mówi ci, że jesteś silny, a lewaka, do lekarza, który daje ci nieprzyjemną diagnozę.
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba:

masz na myśli tych wszystkich kolesi od "już miałem głosować na lewicę ale powiedziała coś lewicowego i teraz zagłosuję na konfederosję"? XD

nie, mam na myśli tych facecików którzy początkowo byli obojętni ale wpadli w ramiona konfederacji przez to że nie czują żeby lewica miała dla nich jakąkolwiek ofertę, no niestety to jest równia pochyła i jak raz się kogoś popchnie w jedną stronę to trudno go potem wyciągnąć (inb4
  • Odpowiedz
@CamusVevo: lewica ma pełno postulatów dla facetów, a jak komuś się ich nie chce nawet poszukać to znaczy że nigdy nie miał zamiaru na nich głosować tylko tak #!$%@? w necie. Z resztą, konfa ostatnio pokazała co ma dla facetów - wciąganie do wojska i wyższy wiek emerytalny XD
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba:

Z resztą, konfa ostatnio pokazała co ma dla facetów - wciąganie do wojska i wyższy wiek emerytalny XD

no, a dalej faceciki wolą ich, wiesz dlaczego? bo oprócz faktów liczy się to jak je sprzedajesz
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba: program Bezpieczny POLAK:
1. Obowiązkowe badania DNA dziecka
2. Bezpłatna wazektomia na życzenie
3. Bezpłatna antykoncepcja
4. Powszechna i bezpłatna terapia TRT
5. Dodatkowe 2 dni urlopu w miesiącu
6. Zrównanie wieku emerytalnego
7. Parytety na uczelniach (dodatkowa punktacja dla męzczyzn na "babskich" kierunkach)
  • Odpowiedz