Wpis z mikrobloga

Dziś dostałem Switcha i się zastanawiam jakie gry mogę jeszcze wziąć na promce w eShopie. Fizycznie mam Super Mario 3D World + Bowsers Fury. Kupiłem sobie już Borderlands Pack (lubię serie), Cult of Lamb, Hadesa, Overcooked 2 (do grania z siostra), Darksiders Genesis. Jeszcze coś polecicie wartego swojej ceny? Któreś Lego? Coś innego?

#nintendoswitch #switch
  • 16
  • Odpowiedz
  • 5
@Immortale chłopie... Exy od Nintendo po pierwsze. Zeldy! Mario! Tym ten system stoi. Są bardzo dopracowane i świetnie działają. Kupuj używki na olx, vinted
  • Odpowiedz
@Immortale: Mario Rabbids zawsze warto na start bo są często promki. Prawie każdy marian jest warty ogrania, Luigi Mansion 3 jest piękne. Fajna bijatyka tylko dla bardziej zaawansowanych to Smash. Fall guysa możesz ogarnąć też. Spyro jest super, crash jest ekstra a Rayman kozacki dla dwóch osob
  • Odpowiedz
@Immortale: z Lego to Undercover City jest fajne, ale nie wiem czy jeszcze w promce jest( w zeszłym tygodniu było). Ja kupiłem jeszcze Cars 3 do grania w wyścigi joyconami na kilka osób tyou Mario Kart, ale dosyć wysoki próg wejścia ma ta gra. Polecam, ale AI dość wyśrubowane
  • Odpowiedz
@Immortale: tutaj też można, konto eShop na Argentynę, kupujesz argentyńskie gift cardy do eShopu na g2a/eneba/itp, doładowujesz i elo a potem grasz na main koncie

ja tak nie robię, ale np. znajomy tak kupił ostatnio parę gierek za prawie darmo i się chwalił

albo konto na inny region i revolut (revolut z Argentyną nie zagra), np. Japonia, US, kiedyś Rosja. Mam jakieś stare konto eShop na Japonię i stamtąd kilka gierek
  • Odpowiedz
  • 0
@Tfor raczej chodzi mi o to, ze np. gry Nintendo nie są prawie w ogóle przecenione teraz, a przynajmniej głośne tytuły i wszystko trzyma mocno cenę. Ale tez się przymierzam na pudełka :)
  • Odpowiedz
@Immortale: OP-ie drogi, koniecznie sprawdź Mario Super Odyssey, Zelda BOTW, Luigi's Mansion 3, jak nie przeraża Cię stylistyka anime to Fire Emblem Three Houses, Xenoblade, Dragon Quest XI.
  • Odpowiedz
@Immortale: Ja nie byłem pewny czy siądzie Fire Emblem, a zaryzykowałem przed Marianem i byłem wniebowzięty, nie zrobiłem gry na 100%, ale bawiłem się świetnie ponad 50h, więc polecam z całego serca. Luigi jest super do coopa, ograłem z żoną :). Zelda BOTW jest baaardzo specyficzną grą i wymaga zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń, ja najpierw pograłem ~5h i grę porzuciłem prawie na rok czasu, wróciłem do niej dopiero w okolicach premiery TOTK
  • Odpowiedz