Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja #ukraina
to takim starym sledziem wali, mysle ze tym calym zamieszaniem chca poprostu wymusic jakies ruchy ukraincow na linii frontu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

pierozyn oglasza ze weszli do rostowa glownego szlaku zaopatrzenia ruskich, a zaraz oglasza ze gerasimow podnosi mysliwce na jego kolumny, jak oni niby sa aktualnie po srodku ton zaopatrzenia i regularnych wojsk FR i dodatkowo sa 1000km od moskwy xD kolumna to bedzie ze 4 dni jechac, a on chce szojgu #!$%@?, bitch please XD
  • 11
@Krafti: ile ja się naczytałem kiedyś "mimimimi Rosjanie specjalnie przepuścili ukraińców w rejonach Charkowa by wciągnąć ich w pułapkę, wy serio myślicie że Ruscy by na to pozwolili?" XD
@Krafti: ciężko uwierzyć, że odwalaliby takie szopki tylko dla wymuszenia jakichś ruchów - mamy tu oskarżanie lidera największej grupy najemników o zdradę, oskarżenie armii o celowy friendly fire i do tego przejmowanie miasta przy pomocy niewidzialnej kolumny Wagnera xD
@mial85: @rasmor panowie ale w sumie to jaka szopkę prigozyn niby odwalił xD

tej "prawdy" która niby objawił to łykali myślę, że tylko naprawdę najgłupsi, a duża część społeczeństwa, tym bardziej ta reprezentująca sobą coś więcej niż medialny ściek, to ona swoje źródła nt wojny czerpie skąd inad.

Zatem ten rewelacje progozuna to znowu wcale nie jest jak sądzę zmiana głównego nurtu, ale bardziej ustanowienie precedensu.

To sporo,pewnie nawet na tyle,