Wpis z mikrobloga

Szczerze to Roksiara mnie zaskoczyła, ale to przez to, że wcześniej słuchałem Mołczanowej…

Która według was lepiej śpiewa z ekipy? ( ͡ ͜ʖ ͡)
#friz #ekipa #wersow #marcysia

Lepszy wokal

  • Roksiara 45.2% (132)
  • Sowa 8.6% (25)
  • Żadna z nich 13.0% (38)
  • Jebie mnie to 33.2% (97)

Oddanych głosów: 292

  • 5
  • Odpowiedz
@oranyboskieeh: Jeśli mam to oceniać tak na serio (nie jak zachowuje się na wykopie) zawodowo to uważam, że jest bardzo w porządku naprawdę. Na pewno na pochwałę zasługuje jakość teledysku w tym wszystkim aczkolwiek bo to już jest poziom typowych wytwórni jak Warner lub Universal. Jeśli o samą piosenkę chodzi próba zabiegu stylistycznego na początku bardzo fajna, ale jest to zrobione w taki sposób jakby ktoś nie umiał tego do końca
  • Odpowiedz
@oranyboskieeh: Jeśli chodzi o ostatnią piosenkę Mołczanow to mam wrażenie, że ktoś kto pozwolił jej to wydać chciał ją wpakować na minę lub jest totalnym debilem. Bo nie wierzę, że agencja w której jest która jest nawet chyba do tej pory odnogą Sony Music pozwoliłaby tak na serio całkiem wypuścić takie coś. Największym problemem tej piosenki jest to, że ona w ogóle powstała bo kazali lasce nie umiejącej śpiewać totalnie śpiewać
  • Odpowiedz
@MarkCotton: Osobiście co prawda nie popieram tego totalnie, ale nawet jakby tańczyła w klubie tam coś kiedyś to co z tego, nawet naczelny moralizator robi obecnie dużo gorsze rzeczy jak cała ekipa razem wzięta.
  • Odpowiedz