Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Według mnie:

Haras jest ewidentnie w jakimś stopniu upośledzony i wchodząc w wir pato lajtów być może nie był świadom potencjalnej szkodliwości tego co się dzieje i co robi.

Matka raczej miała wygwizdane i nie ingerowała zbytnio.

Harasowie nie byli przypadkowi... Jacek kiedyś był i mieszkał u Konona, więc Sławek musiał ich "zaakceptować i dopuścić" do Universum.

Wyświetlenia z kanału Mleczny Człowiek w którymś momencie zauważalnie spadły i biznes się pogarszał.

Aron nawet zachęcał Majora do wyjazdu.

Dziwnym trafem Major ląduje u Harasa, którego chyba nawet nie znał /edit: juz wiem, ze znał/ ponieważ, gdy Haras był na Szkolnej, to zastępował tam nieobecnego Majora.

Czemu Major trafił akurat tam? Nie wiem, ale pamiętam, że gadał coś, że stamtąd ma go zabrać Czarna Szprycha do Holandii.

Jeśli Czarna Szprycha była motywacją wyjazdu do Sędziszowa, to dobrze wiemy kto za tym stał, bo wiemy kto stał za wszystkimi szprychami.

Mimo, że lajwy odbywały się u Harasów, to technicznie za nie odpowiadał jakiś komputerowiec, który miał dostęp do kont itd

Haraś poza tym, że tam był i było to u niego na chacie nie miał dostępu do kasy z tego. Prawdopodobnie nic z tego nie miał poza zajęciem.

Komputerowiec od Majora musiał być lateksowy. Major jak tylko się pojawił znowu w Polsce od razu miał instalowane co trzeba itd. Nikt poza lateksami nie byłby dopuszczony do współpracy z Majorem.

Czy były i jak były dzielone pieniądze zarabiane przez Majora... nie wiemy. Czy Sławek bawiłby się w to za darmo? Wątpię.

A lajwy z Sędziszowa zaczęły robić kasę. Wielu widzów pisało, że nagle kontent z Sędziszowa jest ciekawszy, co zapewne wiązało się z ratowaniem słabnących dochodów z Kanału Mleczny człowiek.

Nawet gdy Konon pojechał do Sędziszowa okazało się, że na miejscu jest Sławek i wszystko koordynuje. Po co miałby tam być jeśli nie jest opiekunek Konona i nie współpracuje z Majorem?

Sam Major raz był szantażowany przez Sławka żeby wypowiadać się o Sławku dobrze. Innymi razy, gdy nie miał bata nad sobą to Sławka jechał. Kilka razy Majora spotykały jakieś przykre sytuacje, po aktach niesubordynacji. Wypływa film z masturbacji... napaść w lesie, o dziwo na miejscu jest Pato... pieniądze znikające z konta do którego o dostęp prosił Sławek...

Moja hipoteza:

Za tym co działo się z Majorem cały czas odpowiadał Sławek, choć próbował to kamuflować, i w jakimś stopniu miał z tego cały czas kasę. Kiedy Mleczny Człowiek zaczął tracić wyświetlenia, Sławek wygenerował spin-off z Majorem w Sędziszowie, posługując się upośledzonym lateksowym widzem oraz motywując do tego Majora kolejną fikcyjną kobietą deklarującą miłość. Na miejscu robili rzeczy, na które Konon nie pozwoliłby na Szkolnej (picie do odcinki).

Tak jak Sławek wykorzystywał Arona do upokarzania dla wyświetleń Majora i Konona na Szkolnej. Tak samo wykorzystywał nieświadomego sytuacji, upośledzonego Harasa i kolejnego komputerowca do upokarzania Majora i Leszka w nowym spin-offie.

Tragedia, która się wydarzyła to był "wypadek przy pracy", gdy lajwy okazały się zbyt mocne.

Opinia publiczna teraz jedzie z Harasem, podczas gdy mózgiem operacji był Sławek i bardzo wygodne dla niego jest, że działo się to wszystko u nieświadomego sytuacji Harasa.
BombaskaEskadraLotnicza - #kononowicz 

Według mnie:

Haras jest ewidentnie w jakimś ...

źródło: fhgfhggh

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Tak, pierwsza "obecność" suawka to sławetny film z kłótnią o to kto wysłał laptopa, więc pewnie rudy musiał się kręcić wokół szkolnej wcześniej, a zaufanie musiał zdobywać dość długo, bo dopiero w 2019 roku odwiedził szkolną pierwszy raz (pamiętam lajta z poszukiwań majora i sprzeczki z "tańczącym z wilkami"), a szkolną przejął gdzieś marzec-kwiecień 2020. Więc można założyć że szkolną zaczął obserwować gdzieś pod koniec 2017 roku, chyba nawet sam
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Był gdzieś film Szefa, jak opowiada o działaniach na rzecz kampanii i o tym, jak stracili kontakt z Kononem. Nie mogę go teraz znaleźć, może usunął, a może jestem ślepy. Kampania dotyczyła wyborów w 2020, czyli miałaby mieć miejsce, gdy Sławek już się zainstalował na Szkolnej. Najpewniej działania Szefa zbiegły się w czasie z działaniami Srawka, i to on stoi za przerwaniem działań na rzecz kampanii.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Hmmm, w sumie nigdy tak o tym nie myślałem, ale jeśli by pomyśleć to "iceberg" szkolnej 17 i ilość wydarzeń które się wydarzyły poza kamerami i o których nie mamy pojęcia jest zapewne ogromna, za kulisami pewnie jest tyle rzeczy że spokojnie można by z tego sklecić uniwersum 2.0. A tutaj mówimy o okresie od 2015-2023, choć najwięcej zakulisowo pewnie się działo od około 2018 roku do dziś.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Powiem, że ten tekst trochę zalatuje wybielaniem discopolowca.

Wiadomo, że za całym tym syfem stoi Centaur, ale nie ma co robić z Harasa kompletnie nieświadomego człowieka.

Bycie psychopatą nie wyklucza brania odpowiedzialności za swoje czyny. Haras raczej nie jest niepoczytalny, tylko co najwyżej upośledzony i to w stopniu zapewne lekkim.

W każdym razie obie te osoby przyczyniły się do śmierci Majora. Być może Haras dokończył to, co zaczął Sradek i
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Iceberg jest ogromny i brudniejszy niż nachy Konona. Sławek dla mnie to osoba wybitnie obrzydliwa. Konon ze swoją niegodziwością to przy nim małe miki. Sławek to rasowy socjopata, który ludzi traktuje wyłącznie instrumentalnie. Przykład ojca w domu opieki, przykład myszy zamkniętej w pokoju, a co dopiero jacyś menele.

Wszyscy, którzy przez jakiś czas pozytywnie współpracowali ze srawkiem mieli instalowane jakieś gówno szpiegowskie. Meksykowi srawek przecież składał nowego PC. Więc potencjalnie
  • Odpowiedz
@zymotic: Może inaczej. Uważam, że Sławek ma w tym o wiele większy udział i wpływ niż obecnie wiele osób pisze w komentarzach albo jacyś comentery mówią na YT.

Haras jest upośledzony. Na ile nie wiem. Ale na tyle, że wziął do domu meneli i robi z nimi alko lajwy. To już mocne upośledzenie. Mam wrażenie, że Haras jest trochę jak dziecko... powiedzieli w donejcie żeby włożył kija w usta Majora to
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Mówię, że to już gruba teoria spiskowa. Z drugiej strony, jeżeli Haras był na tyle głupi żeby na żądanie widzów wkładać tego kija, robić alko lajty w domu, namawiać Leszka do pokazywania żądła na swoim podwórku , to myślę, że potencjalnie na głupie pomysły kogoś już znanego też byłby podatny. Np rudego. Oczywiście to już tylko gdybologia.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Ja uważam że tutaj weszła butelka feralnej berbeluchy kupionej #!$%@? wie skąd, dlatego jednego chłopa który był w lepszej kondycji zatruło, a majora zniszczonego ćpaniem latami i alkoholem po prostu położyło do grobu. Poza tym trzeba pamiętać że u dryblasa na melinie była prawie nieprzerwana libacja odkąd major przyjechał tam na przełomie luty/marzec, chlali na lajtach i poza lajtami. Takiego pijactwa to nawet ktoś młody by nie wytrzymał.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Oczywiście że nie zmienia okoliczności, ale to co doprowadziło do śmierci majora do ciąg przyczynowo skutkowy, bo w chwili gdy rudy zaczął mącić na szkolnej wysyłając laptopy to tak naprawdę śmierć majora była już przypieczętowana, gdyby nie ciągłe wyganianie majora ze szkolnej 17 bo "trzeba robić family friendly content, a poza tym mops i sąd wisi nam nad głową, a major tylko przeszkadza" to major pożyłby jeszcze parę lat minimum,
  • Odpowiedz