Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Według mnie:

Haras jest ewidentnie w jakimś stopniu upośledzony i wchodząc w wir pato lajtów być może nie był świadom potencjalnej szkodliwości tego co się dzieje i co robi.

Matka raczej miała wygwizdane i nie ingerowała zbytnio.

Harasowie nie byli przypadkowi... Jacek kiedyś był i mieszkał u Konona, więc Sławek musiał ich "zaakceptować i dopuścić" do Universum.

Wyświetlenia z kanału Mleczny Człowiek w którymś momencie zauważalnie spadły i biznes się pogarszał.

Aron nawet zachęcał Majora do wyjazdu.

Dziwnym trafem Major ląduje u Harasa, którego chyba nawet nie znał /edit: juz wiem, ze znał/ ponieważ, gdy Haras był na Szkolnej, to zastępował tam nieobecnego Majora.

Czemu Major trafił akurat tam? Nie wiem, ale pamiętam, że gadał coś, że stamtąd ma go zabrać Czarna Szprycha do Holandii.

Jeśli Czarna Szprycha była motywacją wyjazdu do Sędziszowa, to dobrze wiemy kto za tym stał, bo wiemy kto stał za wszystkimi szprychami.

Mimo, że lajwy odbywały się u Harasów, to technicznie za nie odpowiadał jakiś komputerowiec, który miał dostęp do kont itd

Haraś poza tym, że tam był i było to u niego na chacie nie miał dostępu do kasy z tego. Prawdopodobnie nic z tego nie miał poza zajęciem.

Komputerowiec od Majora musiał być lateksowy. Major jak tylko się pojawił znowu w Polsce od razu miał instalowane co trzeba itd. Nikt poza lateksami nie byłby dopuszczony do współpracy z Majorem.

Czy były i jak były dzielone pieniądze zarabiane przez Majora... nie wiemy. Czy Sławek bawiłby się w to za darmo? Wątpię.

A lajwy z Sędziszowa zaczęły robić kasę. Wielu widzów pisało, że nagle kontent z Sędziszowa jest ciekawszy, co zapewne wiązało się z ratowaniem słabnących dochodów z Kanału Mleczny człowiek.

Nawet gdy Konon pojechał do Sędziszowa okazało się, że na miejscu jest Sławek i wszystko koordynuje. Po co miałby tam być jeśli nie jest opiekunek Konona i nie współpracuje z Majorem?

Sam Major raz był szantażowany przez Sławka żeby wypowiadać się o Sławku dobrze. Innymi razy, gdy nie miał bata nad sobą to Sławka jechał. Kilka razy Majora spotykały jakieś przykre sytuacje, po aktach niesubordynacji. Wypływa film z masturbacji... napaść w lesie, o dziwo na miejscu jest Pato... pieniądze znikające z konta do którego o dostęp prosił Sławek...

Moja hipoteza:

Za tym co działo się z Majorem cały czas odpowiadał Sławek, choć próbował to kamuflować, i w jakimś stopniu miał z tego cały czas kasę. Kiedy Mleczny Człowiek zaczął tracić wyświetlenia, Sławek wygenerował spin-off z Majorem w Sędziszowie, posługując się upośledzonym lateksowym widzem oraz motywując do tego Majora kolejną fikcyjną kobietą deklarującą miłość. Na miejscu robili rzeczy, na które Konon nie pozwoliłby na Szkolnej (picie do odcinki).

Tak jak Sławek wykorzystywał Arona do upokarzania dla wyświetleń Majora i Konona na Szkolnej. Tak samo wykorzystywał nieświadomego sytuacji, upośledzonego Harasa i kolejnego komputerowca do upokarzania Majora i Leszka w nowym spin-offie.

Tragedia, która się wydarzyła to był "wypadek przy pracy", gdy lajwy okazały się zbyt mocne.

Opinia publiczna teraz jedzie z Harasem, podczas gdy mózgiem operacji był Sławek i bardzo wygodne dla niego jest, że działo się to wszystko u nieświadomego sytuacji Harasa.
BombaskaEskadraLotnicza - #kononowicz 

Według mnie:

Haras jest ewidentnie w jakimś ...

źródło: fhgfhggh

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Dziwnym trafem Major ląduje u Harasia, którego chyba nawet nie znał ponieważ, gdy Haraś był na Szkolnej, to zastępował tam nieobecnego Majora


@BombaskaEskadraLotnicza: Znał Harnasia, bo gdy Jacenty zjawił się z matką po raz pierwszy na S17, to nagrał to. Ostatnio odnalazł się film z tego spotkania
  • Odpowiedz
Czemu Major trafił akurat tam? Nie wiem, ale pamiętam, że gadał coś, że stamtąd ma go zabrać Czarna Szprycha do Holandii

Jeśli Czarna Szprycha była motywacją wyjazdu do Sędziszowa, to dobrze wiemy kto za tym stał, bo wiemy kto stał za wszystkimi szprychami.


@BombaskaEskadraLotnicza: Dokładnie tak było, miał tam się "zatrzymać" na trochę, a kolejne podstawione babsko robiło mu wodę z mózgu że zaraz przyjedzie i go zabierze do Holandii. Taki
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Ciekawe spostrzeżenia. Do tego Monika z Krakowa... kolejne wyciąganie Majora metodą "na kuciapę". Tym razem Monika była prawdziwa, ale najpewniej też zaburzona jak Haras, skoro była gotowa nawet z Majorem się całować i wpuścić go do siebie na chatę.

Wielu widzów dehumanizuje Majora uważając go za menela, ćpuna, recydywistę itd. Ciężko z tym polemizować, ale Major swoje odsiedział, nic mu to nie dało poza zniszczeniem własnego życia. Mierzi mnie, że
  • Odpowiedz
Monika z Krakowa


@BombaskaEskadraLotnicza: A tak, całkowicie mi wypadło to z głowy, ona była pierwsza, zabrała majora chyba na 2-3 miesiące przed tym jak mexicano całkowicie wyleciał ze szkolnej i przyszedł po nim aron zalewski. Moniczka miała kontakt ze sławkiem i na pewno dzięki niemu miała dostęp do majora i ogólnie szkolnej. Przez nią też zaczęły się regularne wyprowadzki majora ze szkolnej co jakiś czas i były one coraz dłuższe, aż
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: A no i mamy jeszcze "dorotkę" która dorwała się do majora gdy ten był w Warszawie na wynajętym mieszkaniu, zobaczyła się z nim raz, a major się jej oświadczył i dał jej pierścionek o wartości chyba 600-800zł i nigdy więcej jej nie zobaczył, po czym kilka dni po spotkaniu z nią wrócił na szkolną 17.
T.....h - @BombaskaEskadraLotnicza: A no i mamy jeszcze "dorotkę" która dorwała się d...
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Jeżeli kolejna laska, która okradła Majora, odstawia go potem do studia filmowego na szkolnej pod bielskie kamery, to ciężko mi uwierzyć, że ona nie ma nic wspólnego z rudą ośmiornicą.

Umacniam się w przekonaniu, że Dryblas w tym wszystkim jest nieświadomym sytuacji aktorem na miarę Majora.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Kuszony kuciapą był na 100%, ale czy był to leasing? Chyba na początku tak, bo po wyjeździe suawek jakoś bardzo nie walczył ze speluną, stało się to dopiero potem, bo chyba doszło tam do jakiegoś zgrzytu i "prezes" speluny chciał przejąć majora na stałe. Ale nie jestem pewien.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Wiem, że meksyk jest nielubiany tutaj ale zobacz jakie działa wytoczył sławek, gdy chciał odsunąć od prezydenckiego koryta meksyka... Storch w gazecie pisał o meksyku. a nie pisał o spelunie. o Sędziszowie nie pisał. Pisał o Majorze w Wadowicach, gdy ten uciekł do Moniki ale pisał w tonie pozytywnym. Czy Srawek miał w czymś biznes widać zwyczajnie po jego reakcji.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Ale nie tylko meksyk został odsunięty od konona, fiodor mimo że ludzie różnie o nim myślą też jeszcze kilka miesięcy przed tym zanim przybłąkał się aron to też tak jakby kononowicz był nastawiany przeciw fiodorowi, a potem to samo się stało z mexicanem. Knur był na nich wściekły i nie chciał ich więcej widzieć. Pewnie telefonami odpowiednio knura nastawiano wobec innych nagrywających by ich się pozbyć, pewnie rudy grał kartą
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Fakt, zapomniałem o Fiodorze. To dodałbym jeszcze Szefa Sztabu. Mieli robić kampanię prezydencką, Krzysio był chętny, tylko z czasem przestał odbierać telefony, a jak pojechali na miejsce to albo go nie było albo ich spławiał. Jednocześnie będąc dostępnym dla jakiś tam innych redaktorów. #!$%@?, ciekawość mnie zżera jak musiało wyglądać ustawianie Knura,
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Sytuacja z szefem sztabu była chyba jeszcze na długo zanim suawek na dobre wkręcił się w uniwersum, akurat on i jego banda paru osób była dość dziwna, więc i może sam konon był przed nimi obsrany? Nawet tam był jeden gość z tagu w tej ekipie szefa sztabu, który dawno temu się udzielał, byś dość "osobliwy" i mienił się komunistą.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Jeśli ktoś jedzie na Szkolną i planuje coś robić z Kononem to musi być dziwny. Szef bez wątpliwości taki też jest. Ale dla mnie to raczej typ gościa kononologa, który badałby żywot feklany niczym jakiś Indiana Jones. Nie jest to raczej psychol jak Srawek, albo jakiś idiota typu Pato, co chce na żubra zarobić filmikami.

Druga sprawa jest taka, że nie wiemy od kiedy Sławek działał na Szkolnej. Wiemy kiedy
  • Odpowiedz