Wpis z mikrobloga

Przeglądałem filmiki z dryblasem i majorem i na jednym lajcie chwalił się produkcją przez jego wuja bimbru ,który jak opowiada
był robiony po złamaniu wszelakich norm https://youtu.be/zInr8T27l7A?t=284
1.Mówi ,że chłodnica zrobiona z konewki ,która zamiast chłodzić to rzekomo się gotowała a chłodnica musi chłodzić by skraplał się tylko alkohol
2.Mówi ,że węże które z tego co wiem mogą być przy produkcji bimbru tylko miedziane(dlaczego to nie wiem bo ja jedynie to wino boże robiłem) no ale wuja dryblasa #!$%@? lokalny alchemik zamiast miedzi ,która swoją drogą ma chyba też właściwości antybakteryjne to chłop używał wężów ogrodowych ,które już same w sobie są siedliskiem bakterii a co dopiero podgrzane do pewnie jakiś 90 stopni co najmniej
3.Biorąc pod resztę aspektów sanitranych można prawie na 100% stwierdzić ,że zlewki pierwszego alkholu co leci który jest zawsze do wylania co ja to wiem mimo, że nigdy bimbru nie robiłem na pewno też nie wylewał
Więc nawet jak jak dryblas nie dolewał mu rozpuchu do spirolu to proces produkcji alkoholu przez jego wuja posiadał takie wady produkcyjne że nikogo wątroba nie ogarnie detoksyfikacji tego z organizmu #!$%@? wie co tam się wytworzyło przy tej produkcji bo sądzę ,że nie tylko metanol
#kononowicz #patostreamy #majorsuchodolski #major #szkolna17 #suchodolski
talarzon - Przeglądałem filmiki z dryblasem i majorem i na jednym lajcie chwalił się ...

źródło: bimber

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@MacGyver007: Widziałem no ale czekam na jakieś przesłuchania z prokuratury i sekcje bo #!$%@? wie czy z tym nitro to nie urban legend mimo wszystko ale no produkcja alkoholu z brakiem zachowania wszelakich norm do której jawnie dryblas przyznaje się na filmiku jednak jest trochę bardziej prawdopodobna aczkolwiek nie wyklucza to też że mógł go zabić mix tych substancji
  • Odpowiedz
  • 0
,,tłumaczyłoby to dlaczego taki czerwony był major.''

@BayzedMan: Akurat przed tym nagraniem na ,którym był taki czerwony to pił też spirytus z gwinta. A jak mam być szczery to po takim łyku spirytusu też bym był cały czerwony no ale dlatego o tym piszę bo też mimo wszystko pomyślałem o zatruciu metanolem ale na co umarł dowiemy lub nie dowiemy się po sekcji
  • Odpowiedz