Wpis z mikrobloga

są jakieś minusy grania w #diablo4 na #xbox ?
mam właśnie kupić a powiem szczerze że granie na tv z padem w ręku jest dla mnie lepszym rozwiązaniem
(podłączenie kompa do tv na razie nie wchodzi w grę)
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Julek85 a tak szczerze to mnie rozwalają takie pytania, przecież starczy wpisać w google "Czy można grać ze znajomymi w Diablo 4 na różnych platformach" albo "Czy w Diablo 4 jest crossplay" to odpowiedź będziesz miał natychmiast zamiast czekać aż ktoś odpisze
  • Odpowiedz
  • 0
@Julek85 @lunga Ja trójkę miałem i na PC i na PS4, na obu grało się dobrze, wersja na PS4 była dla mnie o tyle lepsza że mogłem w 4 osoby grać na jednym TV. Dla mnie to było mega, ograliśmy z kumplami całą kampanię w jeden dzień i noc.
  • Odpowiedz
@Julek85: Dla mnie to jest paranoja, że kupiłem kompa w cenie dwóch konsol i jeszcze więcej, a nie mogę pograć w 2 osoby na jednym sprzęcie. Ile bym dał, żeby zamiast tego mieć xboxa.

@Hugenot111 ekran nie jest podzielony tylko wspólny, jak się oddalacie od siebie kadr się odsuwa a jak jedna postać za daleko odejdzie drugą do niej teleportuje lub blokuje dalsze poruszanie się - nie wiem jak w przypadku
  • Odpowiedz
@Julek85: Właściwie minus jest jeden - myszką szybciej w endgame ogarnia się ekwipunek - przenosi przedmioty, sprzedaje, porównuje itd. - a niestety nie da się używać myszki w Diablo IV na konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym część buildów lepiej się ogrywa na myszce, a część lepiej na padzie. Mam znajomych do na kompie grają na padzie, a jak przychodzi do ogarniania ekwipunku to dopiero wtedy
  • Odpowiedz