Wpis z mikrobloga

Trolle polityczne oszalały na wykopie. Zabawne jest to jak się gimnastykują w krytyce poszczególnych polityków starając się zniechęcić ludzi do głosowania na konkretne partie. Oni chyba faktycznie myślą że ktokolwiek będzie kierował się ich zdaniem xD

Najlepsze jest to że zapytani na kogo będą głosować najczęściej w ogóle nie odpowiadają ¯_(ツ)_/¯

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
Oni chyba faktycznie myślą że ktokolwiek będzie kierował się ich zdaniem xD


@ZnajomyTwojejZony: Sure, te wszystkie neuropki, których z 3/4 głosowało niegdyś na Korwina, najlepiej dowodzą twojej tezy. Oczywiście nie wszyscy zmądrzeją, więc ty to żaden dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony: xD A ty co, latarnik wyborczy? Jakie według ciebie ma to znaczenie na kogo głosuje osoba, z którą rozmawiasz?

To jest serio tak żałosne, że za każdym razem próbujecie tylko przechodzić do tego pytania, by nie odnosić się do argumentacji, a rzucić jakimś losowym bon motem odnośnie partii, że dziwię się, że chcesz się tak ośmieszać. Ale twoja kompromitacjja, twoja sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A
  • Odpowiedz
a co wstydzisz się swoich poglądów politycznych że musisz pisać na priv?


@ZnajomyTwojejZony: Nie, chciałem ci oszczędzić kompromitacji z konieczności tłumaczenia takich oczywistości, jak dlaczego zaczynanie od ad personam od razu stawia cię w pozycji przegranego w dyskusji. A z doświadczenia wiem, że prywatnie większa szansa, że coś zrozumiesz i przemyślisz, a nie tylko się będziesz stawiał okoniem, bo wygra ego i chęć popisywania się.

Zadaje to pytanie bo ciekawi mnie
  • Odpowiedz
@aegispolis produkujesz się jak bardzo się skompromituje a ja zadaje proste pytanie na które najwyraźniej wstydzisz się odpowiedzieć, bo prawda jest taka że której partii bys nie wytypował to do każdej można się przyczepić, dlatego unikasz odpowiedzi.
  • Odpowiedz