Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wyjaśnijcie, jak to się stało, że ludzie uwierzyli, że Konfa jest jakąkolwiek alternatywą dla Polski? Jak wielką cegiełkę dorzucił do tego Wypok tostując że pispełojednozło? I jak to się dzieje, że wg statystyk prawie co drugi koleś tutaj to konfiarz? No jak?

#humorobrazkowy #heheszki #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazkatoli #bekazkonfederacji
Pobierz leburaque - Weźcie mi wyjaśnijcie, jak to się stało, że ludzie uwierzyli, że Konfa je...
źródło: konfa_zluo_meme
  • 10
@leburaque: Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że mnie interesuje wolnorynkowość. Tylko korwin/konfa się przebija z tym hasłem. Ostatnio dopiero zdałem sobie sprawę, że moje przymykaniu oczu na katozamordyzm nie było najlepszym pomysłem. Do tego doszło debilne zachowanie się konfy w polityce - chodzą jak niedojrzałe nastolatki i mówią, że albo będzie tak jak oni chcą albo niech się wali świat.

Ostatnio memcen już dobitnie pokazał jakie są jego poglądy - katozamordyzm,
@cwlmod: a ja myślę, że połowa konfiarzy to ludzie pamiętający jeszcze korwinowe masakry rurkowców i twory polityczne typu KNP czy KORWiN. Ci ludzie głosują na konfe, mając w pamięci nieduane (w ich mniemaniu) rządy PO i dzisiaj PIS z nadzieją, a nawet przekonaniem, że konfa będzie w stanie coś zmienić na lepsze w gospodarce. Ci ludzie zostali wyborcami korwina i jego partii z powodów głównie gospodarczych i podatkowych i sprawy obyczajowe/religijne
@voov100: Mam pełną rację do momentu aż rozjechałeś się w ostatnim zdaniu. Memcen jest lepszy od Korwina bo nie ciągłych odpałów a w przypadku konkretów w podatkach potrafi mądrze gadać (i tylko tyle).

Wiem, bo opisałeś praktycznie mnie miesiąc temu. Już przy protestach kobiet zacząłem się dystansować od konfy, ale w sumie to uznałem, że jak są katolami no to przecież nie będą protestować.

Jednak to co odje**ali 4 czerwca jednoznacznie
@cwlmod: @leburaque + Metzen często mówi że to tylko takie żarty a potem okazuje się że jedynie pociska jakieś pierdy o obniżaniu podatków a tak na prawdę partia nie ma pomysłu na naprawę szkód po Pisie. Obniżmy podatki a co dalej to się zobaczy. Za gimbusa też to słyszałem że w TV syf i trzeba iść trzecią drogą antysystemem. Kiedyś ci wszyscy ludzie występowali osobno i każdy miał gębę pełną frazesów
@Skorvez_957_: eee tam. Z tą koalicja to w sumie nie wiadomo. Mentzen mówi ze z nikim nie wejdzie w koalicje a ja jestem w stanie uwierzyc, że debile z konfy naprawdę tak zrobia, bo nie rozumieją ze świat tak dziala że żądło da sie miec wszystko po swojemu xD
@cwlmod: Przecież Bosak był w LPR a Braun popierał w wyborach PIS dwa razy xD Metzen podpisze pakt z diabłem by utrzymać się przy korycie i ewentualna koalicja jest możliwa jak piszę: będą wmawiać że dzięki koalicji wpływają na bandę czwoga/popis a to PIS będzie na nich wpływał i ich wchłonie przekupi ich jak Kukizów partię szmat a wolnościowych ustaw nie będzie. Będzie ostrzejszy kurs antyueropejski i tego się boję że
@Skorvez_957_: Haha jedno i drugie rozwiązanie jest głupie. Mógłby fajnie stabilizować po w koalicji po-konfa ale skoro z pisu sie śmieją a na po sraja to tam sobie kompletnie zamknęli drzwi.

Troche mi wstyd że ich popierałem No ale idee maja słuszne ale realizacja sie rozstrząsania o ścianę z nazwa realizm ;)
@cwlmod: Nie wierzę w to że nagle wskoczą Pisowi do łózka ale kto ich tam wie never say never czy ja wiem czy takie słuszne idee Bosak krytykuje indywidualizm, Braun chce wieczny konkordat a wolnościowe postulaty są mniejszościowe albo pod publikę. Jak obniżysz bo skąd po obniżce podatków wezmą pieniądze do budżetu.