Wpis z mikrobloga

@DarthKenobi: bogaci, bogaci ludzie zawsze wyjadą. Widziałem to w Poznaniu, pierwszy tydzień wojny, a przyjmują na moją uczulenie dobrze ubranych, zadbanych młodych oskarków z kwadratową szczenką, w większości.

Teraz też jak idę po ulicy to widzę dzieciaki w Biedronce płacące złotą kartą revolut, zawsze przystrzyżeni, ubrani estetycznie.

Gadałem z ludźmi którzy byli w u mnie w akademiku dłuższy czas, to byli głównie sportowcy, artyści, muzycy.

Albo zdecydował pieniądz, albo to była
Jak to jest teraz z młodymi Ukraińcami? Ich kraj się broni, więc obywatele męscy w określonym wieku za bardzo niemogą go opuszczać? Widać dużo młodych facetów na ulicach za granicą w takich np. Niemczech. Oni mogą w końcu wyjeżdzać czy uciekają czy co?


@DarthKenobi: Zakaz ma wiele furtek np zależnych od ilości dzieci czy ich wieku. Dodatkowo Ukraina jest państwem w którym za odpowiednią sumę da się kupić każde zaświadczenie i
@Alcoholic_Desacrator: zdumiewa mnie ilość młodych mężczyzn mówiących po rosyjsku, których widuję w dużych miastach czy to w Polsce czy za granicą. Zastanawiałem się, czy wyjechali z kraju nielegalnie, czy oszukali "system", bo niedawno służby graniczne Ukrainy złapały osiemnastolaktów, którzy chcieli przekroczyć granicę.
zdumiewa mnie ilość młodych mężczyzn mówiących po rosyjsku, których widuję w dużych miastach czy to w Polsce czy za granicą.


@DarthKenobi: Mogą to być Białorusini którzy masowo uciekali po wyborach albo ruscy którzy od siebie uciekali przed poborem. Ukraińcy zwykle mówią po ukraińsku
@BayzedMan: Bayzed, Ty jesteś Ukraińcem. Twoi rodacy bronią swojego kraju i za niego umierają a Ty nie dość, że nie walczysz, to jeszcze propagandę ukraińską nam serwujesz i pouczasz Polaków jak mają myśleć.
Zapamiętaj, że nie każdy jest obsranym Polakiem, jak co poniektórzy na tym portalu (jak i w tym poście), który boi się Ruskich i działa emocjonalnie. Niektórzy mają #!$%@? zarówno na Wasz kraj jak i Ruskich (mówimy tutaj o
@shmatshiage: A nie?
Przecież, to co wyczynia się od początku wojny na wykopie, to jest dokładnie to samo co był oz COVIdem. Spanikowani ludzie, wyzywający innych od onuc, szukający ukrytych, Ruskich agentów (podczas COVIda to byli antyszczepy i szury).
W dodatku, #!$%@?ą jak to należy zabijać wszystkich Ruskich, gdzie większość z tych napinaczy, to zapewne własnej krwi nie widziała a gdyby byli w okopie i zobaczyli wroga, to pierwsze co by