Wpis z mikrobloga

@yupitr to może powiedz to swojemu staremu siedzącemu na fotelu przed telewizorem.
albo jedyna przygoda jaka przeżywa to wyniesienie śmieci do kosza przed blok :)))

Zrobić ci listę kobiet które osiągają w pojedynkę więcej niż większość męskiej populacji wypoku? XD

To tez zabawne, ze wykopki z siurakami uzurpują sobie sukcesy albo czyny zupełnie obcych im osób przy czym sami prowadzą życie jak pierwotniaki
@zielonzielon: chyba kpisz, ze bede ci robil referat z wiedzy która mozesz zdobyc samemu ale to i tak bez sensu bo gdybys chcial to sam bys poszukal a tak to Twoje ograniczone prostackie myslenie tekstem "ja poprosze" zaklada, ze nie bede w stanie wymienic nikogo bo przeciez kobiety to zlo tego swiata xD

ale znaj moje dobre intencje wiec dam ci kilka przykladow:

Margaret Thatcher - chyba nie musze nic opisywac
@Notes: Dlaczego ty mnie obrażasz kiedy ja tylko poprosiłem o coś, co sam zadeklarowałeś że możesz dać? Według mnie masz coś z głową i nie umiesz panować na emocjami, poza tym jesteś chamski + jesteś tępy bo wymieniasz Igę Świątek, czyli osobę realizująca się w dyscyplinie, w której biorą udział same kobiety xD Kto ma odnosić sukcesy w kobiecym tenisie?
@zielonzielon: nie potrafisz wyczuc ironni i że moja "deklaracja" byla inwektywą?
panuje doskonale nad emocjami tylko rownoczesnie staram sie nazywac rzeczy po imieniu a ostanim wpisem udowodniles, ze to co wczesniej bylo tylko moim przypuszczeniem okazalo sie faktem.
no i czytac nie potrafisz ale to udowodniles juz kilka razy w raptem dwóch wpisach - nigdzie nie napisalem, ze porownuje igę i jej osiagniecia do innych tenisistów xD wszak wsród facetów jest