Wpis z mikrobloga

Koniasz przeprowadza mityczną ofensywę rosjan. Szkoda, że na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Grzegor1922: Ktoś musi xD. Ale jesteś w stanie wyjaśnić wszystkim na czym polega to "przeprowadzanie mitycznej ofensywy" ?

Dałem typa na czarno. Polecam.


@ciezki_przypadek: I jeszcze się chwalisz tym że zamykasz się w bańce informacyjnej xD
nie znam gościa.


@Nerlo_ajcats: Chodzi o to że wrzucam pod tag np ukraińskie straty. Co według niektórych wykopków świadczy o tym że rozsiewam rosyjską propagandę xD. A to że wrzucam informacje od ludzi którzy np występują w polskiej telewizji czy prowadzą największe konta twitterowe dotyczące wojny już im umyka. Nigdy nie wrzucam danych od Rosji ani nie powołuje się na informacje od nich ponieważ jako strona konfliktu fałszują obraz wojny na
@Grzegor1922: do @Nerlo_ajcats: zablokowałeś mnie więc może tu do ciebie to trafi:
hahaha, co Ty kurde gościu ode mnie chcesz. Jakbyś prześledził moje wpisy to zobaczyłbyś że z lewicą (haa tfu) mam tyle wspólnego co Ty z baletem (tańczysz w balecie ? xD ). A lewactwo jeb.ać prądem. Sam mam dziecko i nigdy w życiu bym jej tego shitu nie puścił. Tak samo jak bajki: Strange World bo tam też