Wpis z mikrobloga

#ukraina
Też nie możecie się doczekać ukraińskich żołnierzy z zaburzeniami psychicznymi (ptsd) ktorzy po wojnie przyjadą do Polski? Chyba nie wiecie czym się to kończy. W 2014 r. była ich garstka, teraz przyjadą tu dziesiątki tysięcy takich ludzi z fantami z wojny (broń), starzy, młodzi, chorzy psychicznie, bez perspektyw, bez pracy. Zapamiętajcie ten wpis, to polacy polakom zgotowali ten los.
  • 44
@Kidkudi: Ja się nie mogę doczekać ukraińskiej mafii (czy tam zorganizowanych grup przestępczych jak kto woli), którą byli ukraińscy żołnierze zrobią. Już zresztą raz tu pisałem, że po wojnie ukraińska mafia będzie najpotężniejsza na świecie.
Cześć Misha, to czego się nie mogę doczekać to tysiące zwolnionych z więzienia morderców, uzbrojonych, przeszkolonych do zabijania, z PTSD na ulicach Moskwy i Petersburga. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co zresztą już się dzieje. Wyjdź z jednostki, może przed bramą naparza się Wagner z lokalsami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Kidkudi: W Iraku służyło ponad 15k polskich żołnierzy. Chodzą po ulicach i zabijają cywili? Nie. Nazwozili broni i materiałów wybuchowych? Nie. Lepiej mieć żołnierzy z PTSD, niż być martwym albo pod kacapskim butem.