Wpis z mikrobloga

Sławomirowi N pseudonim Rudy Oblech z Krzyżowej na tyle zaczęła palić się dupa, że oprócz dwóch meneli z Białegostoku, których wykorzystuje w celach zarobkowych założył a właściwie tylko zmienił nazwę swojego starego kanału i wrzuca filmy na kanał "Orzeł Ulicy" gdzie podniecony po Bielsku Białej chodzi za bezdomnymi menelami, nagrywa ich a nawet proponuje wspólne picie (co jest bardzo smutne bo musi świadczyć o tym że ten człowiek nawet nie ma się z kim napić i musi namawiać do tego osoby bezdomne mające problem z alkoholem) a jeszce parę dni temu pisząc komenatrze pod filmami swojego podnóżka Onanisty na YouTube chwalił się jakim to nie jest człowiekiem wolnym od używek i że alkoholu nie spożywa. Pazerna, zakłamana, psychopatyczna, obleśna świnia. #kononowicz #patostreamy #famemma
  • 9
@Bajkonur miał różne kanały, nawet po majorze sobie przywłaszczał stare kanały zmienial nazywy i używał jako swoje. Miałem ten kanał w subskrybowanych a nie wiedziałem nawet o istnieniu czegoś takiego jak Orzeł Ulicy, dużo osób również na wykopie pisze że nie wiadomo jakim cudem ma to w subskrybowanych
@PZt37 identyczny głos, używanie tych samych zwrotów, zaczynanie zdań od "no i", głos w niektórych momentach wydaje zmodulowany czyli pewnie próbował kombinować żeby nikt go nie poznał, podniecenie w chodzeniu za menelami i nagrywanie ich, proponowanie bezdomnym wspólnego picia gdzie nikt normalny by czegoś takiego nie zrobił a slaweczek już nie raz to robił, nagrywane w Bielsku Białej, masa osób z tagu, w tym ja, ma kanał w subskrybowanych gdzie nawet nie
Jakies pato cos musialo byc na tym kanale, ale co? #!$%@? wie. Z 15 minut zmarnowalem na ten kanal wczoraj tak sobie przewijajac i wyglad nie ten, tatuaze. Palacy e-pety chyba. Podal tez wiek 24 lata i mozna klamac oczywiscie, ale nawet menele w przyjacielskiej gadce powiedzieli by chlopie ty nie mozesz byc mlody. Zadziwiajace, ze ktos z tych samych rejonow ma tak podobny glos i gadke.
@jankowalski811: Sposób mówienia to może bielski regionalizm i akcent. Widać go w szybie w aptece i zupełnie inna figura, tatuaże, głos. Może kolejny sługus Marianka na jego starym kanale ale na pewno nie on we własnej osobie.