Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie jak wyglądają ceny nowych lub w miarę świeżych motocykli, wpadło mi w oko Ducati Monster, cena w salonach od 60k, starsze roczniki widzę od około 30k.
I naszło mnie takie przemyślenie, chyba bałbym się trzymać taki motocykl nocą pod blokiem, mimo że osiedle jest raczej spokojne, mieszkam na Ochocie w Warszawie.

Jak myślicie, czy zagrożenie kradzieży/aktów wandalizmu jest realne czy raczej marginalne?
#motocykle #warszawa
Amenotejiikara - Przeglądam sobie jak wyglądają ceny nowych lub w miarę świeżych moto...

źródło: 2monster937-16414437812071895796418

Pobierz

Czy zostawiłbyś motocykl warty 30-60k pod blokiem na noc w Warszawie?

  • Na luzie 12.3% (18)
  • Nie ma opcji 69.2% (101)
  • Tak ale pod pokrowcem 18.5% (27)

Oddanych głosów: 146

  • 13
Nikt z ludzi nie byl na tyle odwazny, by przegonic ich gdy rozwalali blokade na kierownice i tarcze przednia.


@tekserew: W Polsce nikt nie będzie się tak #!$%@?ł tylko wpakują całość na pakę t4ki i rozkręcą zabezpieczenia u siebie.
@tekserew: 4 młodych kolesi (na dwóch motocyklach) vs pełno starych dziadów słyszalnych w tle w Maku. Do tego rozmowa na tym filmiku: mam nagrane ich tablice rejestracyjne! Jakby to miało wystarczyć do złapania przestępców.
@Amenotejiikara trzymanie takiej maszyny pod blokiem absolutnie odpada. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy mamy swoich złodziei plus najazd Uzbeków, Kazachów, Czeczenów. Na fb często są ogłoszenia o skradzionych kołach w autach czy katalizatorach. Takiego lekkiego monstera zapakować we dwóch na busa to dla nich łatwizna.
Dwa lata temu #!$%@? mi 696 (2009) spod bloku na ochocie. 3 sezony stał na 3 parkingach strzeżonych ale zostały zlikwidowane. Parking zlikwidowali w maju, moto nie
@fotograf_warszawiak to ochota, a nie białołęka. Mam teraz garaż w dobrej cenie, 4 miesiące intensywnego szukania w zeszłym roku było (grupy, słupy, poczta pantoflowa, a wreszcie udało się na olx). Za 250zl na ochocie to możesz sobie miejsce parkingowe pod blokiem co najwyżej wynająć, a i tak jest bardzo cieżko po tym jak wprowadzili strefę parkowania w listopadzie 2021.