Wpis z mikrobloga

  • 37
jak was nikt nie przeszkoli przynajmniej przez miesiąc, z najprostszych rzeczy typu strzelanie czy survival to jak ktoś napadnie tą waszą ojczyznę którą tak kochacie nie zrobicie nic bo jedyną wiedze jaką będziecie posiadać to jak zabić żołnierza w Call of duty na padzie od PlayStation


@Sowa12345 ale ja nawet nie mam zamiaru bronić tego kraju z gówna i kartonu więc mnie te wasze straszenie kompletnie nie interesuje, co jest za argument,
  • Odpowiedz
@Sowa12345: A co w razie W chcesz iść ginąć za polityków którzy cie jebją na każdym kroku i w razie W uciekną a ty sie będziesz bił bo HUSARYJAAAA ZA ŁOJCZYZNEEEEE (ʘʘ)
  • Odpowiedz
jak Rosja nas zaatakuje


@sylben: to daj znać kiedy to dokładnie będzie, widzę że tam w Konfederacji macje wtyki prosto z centrali na Kremlu
  • Odpowiedz
A co w razie W chcesz iść ginąć za polityków którzy cie jebją na każdym kroku i w razie W uciekną a ty sie będziesz bił bo HUSARYJAAAA ZA ŁOJCZYZNEEEEE (ʘʘ)


@StaszekGGG: tu piszesz o politykach, którzy w razie W uciekną, a do mnie że nas nie zaatakuje. to kto miałby nas zaatakować? przyznajcie cię po prostu że byście byli gnojeni przez rówieśników na 2-4 tygodniowych ćwiczeniach
  • Odpowiedz
@sylben: Słuchaj mnie Patrioto (ʘʘ) Ja żyje w realnym świecie i widze wyraźnie co sie dzieje i wiem co sie stanie w razie W który sie nie stanie (ʘʘ) Prędzej Jendruś wyśle Polzkich Bojowników na Ukraine a co do ćwiczeń to trzeba być prawdziwym Steve Wonderem a do tego Walduśem z Kiepskich żeby sie cieszyć i wkręcać se że tak tzreba (
  • Odpowiedz
@sylben: A jak chcesz być TWARDY to droga wolna (σ ͜ʖσ) I nie mów mi co mam robić ze swoim życiem a jak Bojownik Polski chce sie ze mną bić i nawet jak dopstane na dziure to z miła chęcią dostane na dziure ale potem ja zrobie dziure ¯\(ツ)/¯ ( )
  • Odpowiedz