Wpis z mikrobloga

Koniec świata już dzisiaj!


@Operator_imadla: akurat tu jest niezrozumienie tego co napisała. Nie jest powiedziane, że po 5 latach nastąpi koniec świata a jedynie, że ten nastąpi jeżeli w ciągu 5 lat nie odejdziemy od paliw kopalnych (bo np. szkody już będą nieodwracalne i nie do zatrzymania). #!$%@?ę od tego czy to prawda czy nie.
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: Wolałbym, żebyś wskazał jakieś połączenie pomiędzy sprawdzalnością modeli klimatycznych a decyzjami Pelosi dotyczącymi nieruchomości. Zawsze możemy razem opublikować artykuł naukowy na ten temat i zgarnąć sporo kasy za takie niecodzienne odkrycie.
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: Nie pojawia się w tym filmie nazwisko Pelosi. Muszę jednak przyznać, że miło jest posłuchać kogoś kto łączy spojrzenia makroekonomiczne z rzeczywistością. Do tej pory wydawało mi się, że skoro jest taka wrzawa dotycząca Schwaba, to coś musi być z nim nie tak, ale jak się okazuje - gość się zna na ekonomii oraz jest realistą i przez jest demonizowany.

Możesz teraz wskazać jakieś połączenie pomiędzy sprawdzalnością modeli klimatycznych a
  • Odpowiedz
@Bestiariusz: (ʘʘ) Przeczytałem tylko do Pelosi () Ja ci dałem furtke a terazjest twoja wola to wejść i poszukać sobie zainteresować sie Co Kto Gdzie i Dlaczego a tu masz obecne live show!! Obejrz całę szoł i pomyśl!! Materiały źródłowe to najlepsze źródło ale jeżeli jesteś pusty i nie potrafisz łączyć kropek to nikt tego za ciebie nie zrobi (
  • Odpowiedz