Wpis z mikrobloga

Dobra, to tak prościej, bo widzę, ze kuce nie rozumieją w czym rzecz i schodzą do poziomu atomu, zamiast widzieć szerszy obraz.
Po co robi się takie debaty? Żeby przedstawić swoje podglądy szerszej publice, przekonać nowych wyborców, dobrze wypaść na tle konkurenta, a nawet go zdyskredytować trafnie go kontrując. Cel to jest wartość dodana. Po debacie ma być lepiej, niż przed debatą. Bez wdawania się w szczegóły - czy naprawdę sądzicie, że Mentzen wypadł dobrze, był przygotowany, odpowiadał na pytania i udało mu się kogoś nowego przekonać swoją wizją? Czy to była wartość dodana i czy Mentzen i Konfederacja na tej debacie zyskali, czy stracili?

Bo jak dla mnie to tu dalej był circle jerk i mówienie do już przekonanych, co zrozumieją, ze np. z ZUS to it's a prank bro. W najlepszym wypadku nic nie zyskał, a realnie to stracił. Nie widzicie tego? A miał fory, po odpuszczono "medialnych" gejów, Żydów, aborcję itd., tylko skupiono się realnie na tym na czym pan doktor się specjalizuje.

#konfederacja #mentzen #petru #wybory #polityka
FrasierCrane - Dobra, to tak prościej, bo widzę, ze kuce nie rozumieją w czym rzecz i...

źródło: 11877_258518065_full

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Po co robi się takie debaty?


@FrasierCrane: te debaty nie dobre som bo źle w nich wypada mencel bo miał za mało czasu i się chłopak nie przygotował. na tiktoku lepiej wypada wiec proszę oglądać tiktoka
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Właśnie obejrzałem dzisiejszy wywiad w zetce u Rymanowskiego i wypadł dobrze - pomimo zasrania całego tagu przez neuropę jaka to kolejna kompromitacja. Lewacki circlejerk na wykopie trwa w najlepsze, a w pażdzierniku dupska będą pękały jak kasztany na jesień
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Poważnie, ktokolwiek traktuje poważnie słowa ''zlikwidować pit cit zus vat tvp tvn pis i po ;)''

Przecież tam nawet uśmieszek był, że trzeba to zrobić, żeby naprawić Polske, dobry i trafny żart, bo gdyby ta lista znikła przez noc, to nasz kraj byłby przyjemniejszy.

Przecież na githubie, są ustawy na temat vat... więc jak to może być na poważnie, że chce je likwidować, skoro napisał nową ustwawe?

I to jest
Orlenc - @FrasierCrane: Poważnie, ktokolwiek traktuje poważnie słowa ''zlikwidować pi...

źródło: morawiecki-banknot-pierdyliard-zlotych-przerobka-pub-mentzen

Pobierz
  • Odpowiedz
Bo jak dla mnie to tu dalej był circle jerk i mówienie do już przekonanych, co zrozumieją, ze np. z ZUS to it's a prank bro. W najlepszym wypadku nic nie zyskał, a realnie to stracił. Nie widzicie tego? A miał fory, po odpuszczono "medialnych" gejów, Żydów, aborcję itd., tylko skupiono się realnie na tym na czym pan doktor się specjalizuje.


@FrasierCrane: co ty gadasz, @L3stko obwieścił dzisiaj remis
Kryspin013 - >Bo jak dla mnie to tu dalej był circle jerk i mówienie do już przekonan...

źródło: Screenshot 2023-06-21 at 13-49-13 Profil @NijuGMD - Wpisy (dodane)

Pobierz
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: nazywanie wczorajszej audycji debatą jest sporym nadużyciem. Już pomijając kiepskie przygotowanie techniczne, bardzo brakowało mi możliwości odniesienia się do wypowiedzi poprzednika. Zauważ, że Petru często dodawał coś od siebie w nieswoim czasie a Mentzen trzymał się ustaleń i kończył wypowiedź.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Właśnie o tych sztuczkach mówie.

uważasz to za ich program wyborczy?

Wiesz czym była PIATKA Mentzena? Brak żydów gei itp. Chodziło o to, że w trakcie 4 godzinnego wykładu, powiedział, że takie hasła w polityce działają najmocniej. Nie, że to jego hasła czy postulaty, tylko że takie słowa przyjmują się najmocniej.

Słabi dziennikarze, rozwiali to jako jego program wyborczy, a pelikany zaczeły to łykać i powtarzać.. 30 sekund wyrwane z
  • Odpowiedz
@Bujak: żeby w Polsce było lepiej, Rosja i Niemcy, powinny być zlikwidowane. W Polsce, żyłoby się lepiej i bezpieczniej.

Czy według ciebie, własnie nawoływuje ludzi do wojny?

Jak według ciebie, to nie jest żart? Skoro ''chce'' likwidować zus i pit, skoro sam napisał nowe ustawy zus i pit, i są na githubie.
To chyba oczywiste, że żartował, bo inaczej po co by je pisał?
  • Odpowiedz
@Orlenc: jakoś przez 4 lata od 2019 żaden konfiarz nie mówił że likwidacja zusu to jakiś żart, dopiero jak mentzen nie wiedział jak z tego wybrąć to zaczął gadać że żartował XD
  • Odpowiedz
@Bujak: Widzisz, ja zadaje konkretne pytanie, a ty robisz po PoPisowsku, odwracasz kota ogonem.

Jak likwidacja tej całej wyliczanki między innymi PIT i VAT, może nie być żartem, skoro sam napisał i upublicznił ustawe o PIT i VAT?

jakoś przez 4 lata od 2019 żaden konfiarz nie mówił że likwidacja zusu to jakiś żart,


nie? pisałem to wielokrotnie, a mentzen mówił o tym wielokrotnie publicznie, a tu poniżej, masz świeży konkret.
  • Odpowiedz
Widzisz, ja zadaje konkretne pytanie, a ty robisz po PoPisowsku, odwracasz kota ogonem

@Orlenc: po pierwsze, to Ty piewszy nie odpowiedziałeś mi czy wpisy z wyliczanką z 2019 i 2021 były żartami czy nie.

Czy według ciebie, własnie nawoływuje ludzi do wojny?

nie. jednak polityk który wielokrotnie głosi hasło że należy zlikwidować zus, staje się twarzą tego postulatu. tak to działa, czy tego chcesz czy nie, niezależnie czy ma to wpisane
  • Odpowiedz
@Orlenc: na tym sławnym githubie jest tylko "ustawa" o PIT, nie ma nic o VAT ani ZUS, a sama ustawa o PIT została podsumowana przez Gwiazdowskiego jako:

przekopiowanie tylko niektórych, ale za to najgorszych przepisów obowiązującej ustawy do "nowej"


W skrócie - to są brednie i tylko ktoś nie odróżniający PIT i VAT może w to wierzyć.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Przekonałeś mnie. Co prawda zależy mi na obronie gotówki, zatrzymaniu rozdawnictwa, utrudnieniu migracji muzułmanów..... teraz wydaje się to takie mało istotne. Brak retorycznego cwaniactwa politycznego Mentzena zmienił mój system wartości całkowicie. Lewica ma mój głos
  • Odpowiedz
@graf_zero: https://github.com/ProjektyUstaw/Ustawy-o-PIT

O edycji vat, masz w 'podstawowym założeniu'

Więc skoro to opisuje, to zdecydowanie likwidacja była żartem, bo inaczej by nie opisywał.

@Bujak

po pierwsze, to Ty piewszy nie odpowiedziałeś mi czy wpisy z wyliczanką z 2019 i 2021 były żartami czy nie.


Odpowiedziałem, i to ze dwa razy. Tak był żartami, a świadczy o tym wlaśnie to, że sam napisał ustawe, mimo że żartował o usunięciu..

nie. jednak polityk
  • Odpowiedz
na tym sławnym githubie jest tylko "ustawa" o PIT, nie ma nic o VAT ani ZUS, a sama ustawa o PIT została podsumowana przez Gwiazdowskiego jako:


Jest o vat, jak wejdziesz w ''ogólne założenia''

Co do Gwiazdowskiego.... Te ustawy są oparte na ustawach Estońskich, czy to znaczy, że Estonia nie działa?

Także, nie mam tu dużo do dodania, jeżeli gość, zaprzecza temu, że Estonia działa prawidłowo.
  • Odpowiedz
Te ustawy są oparte na ustawach Estońskich, czy to znaczy, że Estonia nie działa?


@Orlenc: przecież te ustawy to skrótowiec aktualnych. Plus dodatkowe dziury dla bogatych
  • Odpowiedz
@graf_zero:

przecież te ustawy to skrótowiec aktualnych. Plus dodatkowe dziury dla bogatych


ale POwskie obracanie kota ogonem... Skoro działa w Estoni, i nie ma problemu, to czemu dla nas jest? Konkretnie.
  • Odpowiedz