Wpis z mikrobloga

Wykupiłem receptę na 15g w aptece Gemini na ul. Bolesława Chrobrego w Lublinie. Ku zaskoczeniu aptekarka przyniosła mi z zaplecza wyważony towar w ich słoiku. Zaskoczony tym spytałem dlaczego nie dostałem całego opakowania 15g skoro taką miałem receptę, w odpowiedzi usłyszałem że nie mogą sprzedawać w oryginalnym opakowaniu bo prawo im nie pozwala a poza tym sprawdza czy susz nie jest spleśniały. Bajeru nie kupiłem ale słoik odebrałem bo poczułem się już do tego zobowiązany. Moje pytanie: w jakiej aptece w Lublinie mogę wykupić receptę na s-lab w oryginalnym opakowaniu? Macie swoje ulubione uczciwe apteki?
#medycznamarihuana
  • 13
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: żeby być w zgodzie z prawem, susz zawsze powinien być wyjęty z oryginalnego opakowania i sprzedany po odważeniu. Większość aptek sprzedaje w oryginalnym, żeby się Sebiksy przed okienkiem nie rzucały (co się zdarza, żona jest farmaceutką).
  • Odpowiedz
@JicchakPerec ogólnie wczoraj byłem w innej aptece niż Gemini i tam mi powiedziano, że to jest właśnie wymysł jednej z sieci i dostałem też info, że gdyby miało spleśnieć to by nie przeszło i tak
  • Odpowiedz