Wpis z mikrobloga

Jakże mi przykro, że minuta to za mało, żeby wyjaśnić jakiś punkt programu partii... Gdyby tylko konfa miała powiedzmy kanał na yt gdzie można by było wrzucić chociażby godzinny film wyjaśniającny np. pomysł na likwidację zus albo w ogóle projekt ustawy budżetowej...
A tak pozostaje im się tylko tułać po radiach, gdzie zadają trudne pytania bez czasu na odpowiedź...
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
zgredinho - Jakże mi przykro, że minuta to za mało, żeby wyjaśnić jakiś punkt program...
  • 2
  • Odpowiedz
@zgredinho: Próbowałem ich oglądać z ciekawości, ale to zwykle januszowe gadanie; zero konkretów. Taki talk show - program śniadaniowy dla przekonanych.
Prawda jest taka, że w Konfederacji nie potrafią udźwignąć tematu reform gospodarczych, bo zwyczajnie się KUJA ZNAJĄ.
Bosak będzie o reformie gospodarczej mówił? Facet co 8 lat studiował i nawet licencjatu nie ma?
Tani populizm to wszystko co mogą, bo z gówna kija nie ukręcisz.
Kadry, słabe kadry.
  • Odpowiedz
@zgredinho: w sumie takie jedno pytanie tylko. Jak to jest, że fani konfabulacji uważają, że człowiek który zatrudnia ludzi za minimalną krajową będzie dobrze reprezentował interesy swoich wyborców?

Wiem. Trudne pytanie :)
  • Odpowiedz