Wpis z mikrobloga

Do wszystkich co chcą głosować na konfederacje proszę mi wytłumaczyć jedna rzecz. Po wyborach według sondaży konfederacja będzie miała podobna liczbę posłów co ma obecnie. Przez 4 lata co im się udało dokonać w kwestii gospodarczych ze za następne 4 lata jest duze prawdopodobieństwo ze przeforsują obecne pomysły co maja.?
Następne przez 4 lata co im się udało dokonać w kwestii swiatopogladowych?
Bo ja widze tak ze konfederacja wejdzie na hasłach wolności gospodarczej ( tak zeby oszukać ich większościowy elektorat) ale jak już będą w sejmie to najważniejszymi ich ustawami będą ustawy zamordystyczne jak to było w ostatnich latach. Tez ponad 15 lat temu głosowałem na korwina ale człowiek mądrzeje i widzi jaki był głupi i jaka chorągiewka był w rękach polityków.
#konfederacja #polityka
  • 5
  • 0
@77023: obecnie zamordystyczne ustawy konfederacji tez zostały przepchnięta rękami pisu wiec w tej kwesti się nic nie zmienia. Dla ilu ustaw gospodarczych z pod własnego pióra konfederacja starała się utworzy większość z innymi partiami? Cos przynajmniej próbowali przez ostanie 4 lata w stylu nawet kukiza z jednomandatowymi okręgami wyborczymi?