Wpis z mikrobloga

@officer_K: no i jesteś ślepy i głupi, bo nie jestem nawet konfiarzem xD Ja przynajmniej nie bawię się w pseudotolerancję jak na lewicy i swoje wybory polityczne oceniam po tym, kogo najmniej nie lubię
@officer_K: Tak, wrzucanie haseł że Mentzen został zezłomowany na pewno sprawi, że ktoś poza neuropą w to uwierzy xD
Liczyłem na prawdziwą debatę, a dostałem jakąś parodię, gdzie ledwo starczyło czasu na wygłoszenie czegoś więcej niż hasełek.
wrzucanie haseł że Mentzen został zezłomowany na pewno sprawi, że ktoś poza neuropą w to uwierzy


Ja wiem, że k0nfiarskiej sekty (bardziej zabetonowanej niż ta pisowska) nic nie ruszy... Dlatego nią gardzę jak niczym innym.
@officer_K: Aż się nie mogę doczekać, jak znowu dojdzie do sytuacji jak w wyborach prezydenckich. Znowu dostaniecie po łbie w wyborach i będziecie musieli błagać konfiarzy, żeby nie wchodzili z koalicję z PiSem i ofc nie wyciągniecie z tego żadnych wniosków.
będziecie musieli błagać konfiarzy


@Kalifornix: znajdź mój JEDEN post, w którym przymilam się do jakiegoś sekciarza z k0nfederacji albo zamknij mordę. J**** k0nfederację zawsze i wszędzie! pis też!
Ok. Petru kłamał w sprawie niezgodności z konstytucją możliwości zaniechania poboru podatku przez MF. Mentzen miał rację, że MF zrobił to ostatnio przy okazji kryptowalut.


@kazzr: Tak, bo ten rząd ma bardzo w poważaniu konstytucję xd