Wpis z mikrobloga

Abstrakcja to co się wydarzyło. Moim zdaniem Marian załatwi pochówek, dobrze wie, że widzowie by go zjedli jeśli by się tego nie podjął. Ale dalszy kontent to już chyba tylko leasing kolejnych pracowników umysłowych od pomnikarza.

Za dużo, za szybko, za często. Już od dawna nie chciało mi się tego wszystkiego oglądać, im większa patola i klimaty bystrzakowe tym rzadziej odpalałem filmy czy nawet szoty.

Pisaliśmy tu o starej dobrej szkolnej, biednej szkolnej, można ten projekt na zawsze odłożyć do szuflady. To się nigdy nie stanie, nie będzie żadnych strimów Fiodora pytającego Majora żeby wymienił litery alfabetu.

Wiele kanałów okołoszkolnych traci rację bytu. Został nam sterowany i niedomagający Konon, który może i lepiej jakby miał te 600 sypukcji, trafił do szpitala na kroplówki zamiast utrzymywać pewnie 300 sypukcji cukru od maja tracąc powoli nogi.

Co jeszcze tu mamy, bliżyniaki? Dajcie spokój, to jest niszówka. Ciekawi mnie tylko czy pojawią się jakieś konsekwencje prawne, ale wydaje mi się, że jakaś wioskowa policja położy szybko sprawę żeby ludzie nie gadali. To po prostu kolejny dziwny człowiek, który zginął na libacji.

To wypożyczenie Majora nie pykło, cudem chłop znosił to wszystko.

#kononowicz #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz