Wpis z mikrobloga

@hyperjay: ja widzę opcje następujące: #!$%@?ć taśmą, spróbować skleić jakimś dobrym klejem, nawiercić i przykręcić jakieś blaszki do tego kikutka co wystaje i kija, bo jak rozumiem to jest tylko do obracania, ew. reklamacja albo części od pruducenta. To jest z plastiku czy czego? Może jakieś spawanie, plastik też można zespawać.
@hyperjay: Weź idź do jakiegoś leroja merlina czy tam innej kastoramy, albo po prostu do najbliższego narzędziowego prywaciarza takiego co ma trochę różnego szpeju i kup rzeczy następujące: kawałek wężyka igelitowego (są takie przezroczyste z metra można kupić) o średnicy otworu zbliżonej do średnicy tych dwóch elementów, które masz połączyć oraz dwie opaski zaciskowe metalowe, ślimakowe na śrubkę, takie mini jakoś od 6-10mm średnicy, to można też np. w różnych sklepach
  • 0
wężyka igelitowego (


@niecodziennyszczon: hmm to jest jakiś pomysł, natomiast pokrętło musi się swobodnie poruszać góra/dół, tak to by mogło trochę wisieć w powietrzu. Plus mieszkanie jest wynajmowane i zależałoby mi żebym je oddał w takim stanie w jakim dostałem, już mam serwis i czekam na wycenę