Wpis z mikrobloga

Dwa zestawy Patriot: 15 wyrzutni i dwa radary.


@piaskun87: jeśli w takiej odległości od siebie były wyrzutnie w Kijowie, to faktycznie jedna rakieta z mocnym ładunkiem mogła kilka z nich poharatać...
  • Odpowiedz
@Rhimdir: Idiotom nie przetłumaczysz. Te wyrzutnie ustawione są dokładnie tak aby były widoczne i robić im zdjęcia ;) Przy samym płocie. Jakby chcieli je ukryć, postawiliby je 500m dalej i zasłonili innym sprzętem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rhimdir
to nie takie oczywiste. Moze my nie widzimy ale juz wprawione oko zobaczyc szczegoly ktore sa istotne. Obsadzenie stanowisk, remonty, etc.
  • Odpowiedz
@plomky: no to wystarczy przejechać się z włączoną kamerką dookoła lotniska i już wszystko wiesz... to nie jest wiedza tajemna, widziałem zdjęcia na amerykańskiej stronie rządowej.
  • Odpowiedz
@plomky: Człowieku, czym innym jest przemieszczający się konwój wojskowy gdzie faktycznie informacja na temat co i gdzie jedzie może być tajna. Ale nie stojące od miesięcy w 1 miejscu centralnie przy płocie, 10m od drogi krajowej wyrzutnie XDDD Jakbyś się dobrze zamachnął to dorzuciłbyś do nich kamieniem. Te wyrzutnie stoją tam dokładnie po to aby były widoczne i robić im zdjęcia. Nie zdziwiłbym się nawet jakby w środku były puste. One
  • Odpowiedz
  • 0
@dmde i tak i nie. jeżeli zdjęcia są publikowane masowo, nie trzeba wysyłać tam człowieka bo można samemu sobie sprawdzić status z mediów spolecznosciowych.
Brak publicznych zdjęć powoduje zwiększenie kosztów utrzymania siatki wywiadowczej. No i muszą ja mieć gęstszą.
Sam mocno zaciskam zęby by nie upubliczniać swoich znalezisk, by jakiś waniek musiał sam jeździć i sprawdzać co tam w porcie aktualnie stoi.
@dmde mam nadzieję że to się skończy bo lubię technikę
  • Odpowiedz