Wpis z mikrobloga

pytanie do wierzących w naukę umiejących weryfikować informację, wyznawców EBM...

gdzie są badania EBM na podstawie których:
- zamknięto szkoły
- zamknięto lasy :)
- wprowadzono lockdowny firm
- zamknięto stoki i siłownie a otworzono kościoły
- wprowadzono limit ludzi w sklepie w zależności od ilości kas w tym sklepie :)
- wprowadzono limity nieszczepionych w kinie czy restauracji w czasie jak szczepieni roznosili BARDZIEJ!!!
- nakazano noszenie masek ze szmaty, potem przyłbyc, potem chirurgicznych...
- kazano szczepić dzieci w 2021 jak już wszystkie przechorowały bo siedziały już średnio po 2 razy na kwarantannie z chorymi rodzicami...
- kazano szczepić ozdrowieńców

gdzie ta EBM?

mała podpowiedz:

cała EBM została #!$%@? do śmietnika na początku 2020 roku, a potem przez 2 lata rządy przy pomocy opłaconych"ekspertów" i mediów szyły "zalecenia" nakazy i zakazy na kolanie, bez żadnego poparcia w prawdziwej nauce. W PL z pogławceniem prawa nie protokołowano posiedzeń rady medycznej, bo jej uczestnicy doskonale wiedzieli że szyją na kolanie a protokoły byłyby dowodem do sądu:)

#bekazlewactwa #bekazcovidian #koronawirus #szczepienia #bekazpisu
  • 14
Ja miałem kowida jeszcze przed szczepionkami.


@awres:
tak samo u mnie przeszedłem we wrześniu 2020, wtedy ozdrowieniec był bohaterem a jego osocze ratowało ludzkie życie...
a potem "eksperci" stwierdzili że ozdrowieniec który (zgodnie z całą wiedzą medyczną) nie chce się zaszczepić na chorobę z której przed chwilą wyzdrowiał... to szur co zabija babcię i obnaża nieudolność PIS...

coś pięknego :)
@Adam_Prosty: @awres @aarahon te ssyny z pis-u mają już wyrok od dawna i muszą przedstawić jakie posiadają dowody bezpieczeństwa szczepionek oraz podać dane i funkcje urzędników wchodzących w skład zespołu który opiniował i zatwierdził te szczepionki. Wyroku oczywiście nie wykonują.

https://twitter.com/PBeatap/status/1665762140685324291

I dlatego właśnie mirki jest ważne aby mieć rząd demokratyczny który będzie przestrzegał prawa a nie te #!$%@?ła pisowską mafię. Żaden wyrok, żadna afera, żadna obrzydliwość nie zostanie ukarana dopóki
@Adam_Prosty leczenie osoczem wycofali z dnia na dzień, dziś już nikt o tym nie pamięta, podobnie jak o tym mitycznych lodówkach, w których rzekomo miały być przechowywane "szczepionki" w temperaturze minus 70 stopni Celsjusza. Każdy o nich słyszał tylko nikt ich nie widział.
@retzev: a z tymi lodówkami to faktycznie był ciekawy wątek... :)

ale i tak jednym z moich ulubionych jest stal nierdzewna w szczepionkach moderny...

z jednej strony propaganda jak to szczepienia bezpieczne, skuteczne, najlepiej przebadana na świecie, kotrolowane przez producenta i krajowe instytucje

a w rzeczywistości producent mieli taśmę produkcyjną pakuje w fiolki a oni wstrzykują ludziom preparat z widocznymi gołym okiem mentami...

https://www.wsj.com/articles/moderna-says-covid-19-vaccine-contaminant-in-japan-was-stainless-steel-sees-no-safety-issue-11630596275

i przeszło bez żadnego echa!!!

coś niesamowitego.
@Adam_Prosty: zwisa mi to czy PiS czy nie PiS ale bezkarność konowałów mnie rozwala, tu nawet mistrz od ustawiania wyciągów przy stolikach w restauracjach i testach wigilijnych miał AMA. Jedynym plusem jest to, że populryzytor nakuki p. Myśliwiec na tym popłynął i musi teraz wrzucać filmiki na YT ze swoja wykrzywioną twarzą, żeby większe zasięgi łapać xD
bezkarność konowałów mnie rozwala


@ramirezvaca: mnie rozwala ich głupota/hipokryzja ludzie wykształceni którzy teoretycznie powinni umieć czytać badania ze zrozumieniem, którzy wg mnie powinni przeciwstawić się wytycznym które zabijały pacjentów, łyknęli całą propagandę i stali się bezmyślnym narzędziem w rękach polityków
sam temat ivermektyna vs remdesiwir: już w maju 2020 były badania pokazujące że ivermektyna leczy, w tym samym czasie były badania dostarczone przez producenta remdesiwiru które pokazywały że ma skuteczność równą
@Adam_Prosty: ja na to inaczej patrze, taki zwykły konował podchodzi z obojętnością do ludzkiego cierpienia i śmierci, bo ma to na co dzień i praktycznie ma w dupie czy umrze mu trzech czy czterech na dyżurze i ja się im nie dziwię. Co do medialnej reszty, parafrazując Świat Według Kiepskich, pieniądze mówi panu to coś? Zwykle miernoty co dały się kupić i tyle, to jest ten sam wór co policjant biorący