Wpis z mikrobloga

Wykopki kiedyś:
- major ćpunie, szczudlaku
- pomalujcie mu mordę farbą
- nie wpłacajcie ćpunowi kasy
- dawajcie zbanujmy mu kanał
- ejj, namierzyłem majora, mieszka na ulicy X w mieście Y
- numer do majora: 518.......
- kto to gówno ogląda?
- wyślijcie im paczkę z chłopskim
- haha major zalany do nieprzytomności, róbcie shoty, złoty lajt
- wsadź mu kij do mordy
- haha obrzygał się
- haha, plusujcie to wyślę filmik jak major wali gruchę
- niech to uniwersum się już skończy

Wykopki teraz:
- chlip chlip co ja teraz będę oglądał
- skończyło się uniwersum :/
- czuję się jakby umarł przyjaciel
- dobry chłop był
- sradku, masz krew na rękach
- dryblasie, masz krew na rękach
- ekoludku, masz krew na rękach
- święty Franciszku, masz krew na rękach
- poszlibyście na pogrzeb majora?

+ bonus
- dlaczego dryblas nie płacze? (ja bym szlochał po obcym chłopie - alkoholiku - ćpunie - zboczeńcu, który sam się zachlał)

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa:

#!$%@?, żałoba na wykopie bo zmarł major, ten portal upadł.

Wiecie co by zrobiły czany jakby za ich złotych lat jakiś ukaszek, Terka czy bazyliszek-czan kojfnął? Czany by zrobiły cenzoseta, by zrobiły imprę jakiej by nie przeżył nikt, #!$%@?łyby nitki tak że po dwóch godzinach by spadały z powodu #!$%@? do piętnastej strony, /b by #!$%@? płonęło od memesów, reakcyjnych i zalewu nowociot. Zalgo na koniec by zamknął "na znak
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa to ostatnie - to raczej nie chodzi o to, że nie płakał, tylko jak bardzo #!$%@? miał na sytuacje XD.
Nie wiem, jakby mi ktoś na chacie kitę #!$%@?ł to raczej po nocce plus nerwy.
A tu nietypowy jacenty gada o tym jakby major kupę w gacie zrobił czy kebsa zjadł i po zabraniu denata przez trupiarzy idzie w kime xD.
Mów co chcesz, ale dla mnie nie jest to normalne.
  • Odpowiedz
  • 4
@Trypel69 Gdyby jakiś obcy facet w środku nocy mówił mi, że przyjedzie zaraz pogadać to też bym mu ożenił kit, że idę spać. Moim zdaniem gada o tym niechętnie, chłop w szoku, widać że nie chce zdradzać szczegółów, już pewnie policji musiał tam śpiewać i mu wjechali na psychikę
  • Odpowiedz
  • 0
@Iliilllillilillili Ile było komentarzy na wykopie odnośnie tego, że major to dobry chłop, albo że trzeba mu pomóc? Może z 10% max, a reszta to hejt czy beka. Teraz proporcje się odwróciły. Jak Kononowicz wykituje to też będzie takie #!$%@?, że w głębi duszy to dobry chłop i że go ludzie zniszczyli.
Gdyby major nie znał szkolnej ani YouTube to i tak by go prędzej czy później znaleźli w lesie obok reklamówki,
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: jeden z najgorszych typów człowieka
Będzie się #!$%@?ł do drugiego jak przeżywa żałobe, że kogoś wspomina i nikomu tym krzywdy nie robi
Bo przecież na chłopski rozum jak on nic nie przeżywa to znaczy że inni też nie powinni nie mogą bo jak to tak, ludzie nie mogą być różnorodni
Normalnie drugi chłopecek z bliżyna się znalazł
  • Odpowiedz