Wpis z mikrobloga

Wykopki wykopki, lata lecą a wy ciągle tacy sami xD Ile to ja się naczytałem że Major to zjeb i pasożyt który powinien zniknąć, a tu w obliczu śmierci "ojej, szkoda, definitwynie uniwersum się kończy rip". Nic się nie zmieniacie #kononowicz
  • 16
  • Odpowiedz
@cpt_foley: dopóki żyje brązowe słońce narodu to nie ma żadnego końca, ale serial straci na atrakcyjności bo uniwersum leśnej sprawiało że wgl warto było uniwersum śledzić
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: Major był od początku ofiarą środowiska, w którym się przypadkiem urodził. Nie idealizując go, tylko kompletny kretyn z zerową inteligencją socjalną może gadać jakieś mądrości czy był zły czy dobry. Pewnie prawie każdy na jego miejscu byłby mw do niego podobny. A duże prawdopodbieństwo, że mógłby być bardziej szkodliwy społecznie niż Major.
  • Odpowiedz
@SiennaWest: bzdury - ostatecznie wszystkie decyzje podejmował z własnej woli, a jego charakter był taki jaki był. Można magicznym słowem "środowisko" tłumaczyć w taki sposób dosłownie każdego, najgorszego zwyrodnialca - bo się urodził w złej dzielnicy, bo to, bo tamto. To co najwyżej wyjaśnia ścieżkę rozwoju, ale nie zwalnia nikogo z podlegania ocenie zły/dobry
  • Odpowiedz
@RobinSchudl: zależy co rozumiesz przez ,,wyszedł na ludzi". Jeśli chlanie z Czeczetem, to gratuluję. Inna sprawa, że to, że jego brat ,,wyszedł na ludzi" nie znaczy, że ja bym np. wyszedł albo ty. To dość oczywiste. Większość oczywiście by sie zesrała a nie wyszła. ale to troche trzeba życie znać i rozumu mieć.
  • Odpowiedz
decyzje podejmował z własnej woli, a jego charakter był taki jaki był. Można magicznym słowem "środowisko" tłumaczyć w taki sposób dosłownie każdego, najgorszego zwyrodnialca - bo się urodził w złej dzielnicy, bo to, bo tamto. To co najwyżej wyjaśnia ścieżkę rozwoju, ale nie zwalnia nikogo z podlegania ocenie zły/dobry


@prawda_w_moskwie: sranie w banie, filozofia na poziomie miłośnika konfederacji, takiego 12letniego. Był kryminalistą z przyczyn środowiskowych, za to odsiedział, znając życie pewnie
  • Odpowiedz
raczej przyjazne podejście do ludzi


@SiennaWest: xDD
Taa, do pierwszego kielicha i zlokalizowania nieprzytomnego człowieka w zasięgu ręki. A Kononowicz to miły starszy pan, pozdro Mleczna Ekipa, redaktorze jacku choroszcz dla mnie hehe. Rozumowanie na poziomie 12 letniego nowoszkolniaka
  • Odpowiedz