Wpis z mikrobloga

@card_man: Zarzuty do Jacko są, że przepisywał, a nikt nie podważa tego co przepisywał... Zobacz od kogo. Kiedy Piotrula twierdzi, że Jacko wziął sobie swoje mądrości z palca, to wychodzi, że przepisywał je od mega legitnych analityków, wojskowego think tanku USA. Ciężko budować narrację, że oni szerzą w swoich raportach, propagandę Chin. Stąd już rzut beretem do tego, że może i spostrzeżenia Jacko są słuszne, choć ich pozyskanie niezbyt chwalebne. Dwa,
  • Odpowiedz
@card_man: AAA no i tak samo z Tajwanem. To też jeden z checkpointów naszego Stojącego w Prawdzie.

Znamy się z tagu nie od dziś. Dalej jestem szalikowcem Jacko, bo mam do niego podobną wizję świata. Przynajmniej są komplementarne. Jednak ciekaw jestem jak te wszystkie Aśki i inne postacie z uniwersum, które teraz pękają z dumy, będą mieć minę gdy pokapują się, że potencjalny plagiat Jacko raczej nie zabije. Jakby przepisywał z
  • Odpowiedz
@Goatlord:

Zobacz do jakich wartości odnosi się klientela Jacko. Z tego będą wynikać ich postawy. To oczywiste.

Zaczną wszystko kopiować i wklejać jako swoje? Jak armia botów prawie. To dlatego "docent" udaje eksperta i gada o AI?
"Docent" Bartosiak xD
  • Odpowiedz
@Iarnsida: Rozumiem, że teraz będziesz jak gówno co przykleiło się do buta i będzie za mną chodzić po każdym wpisie.

Uprzedzam, teraz szybki spacerek, a wieczorem siadam do freaków. xD
  • Odpowiedz
@card_man: Od jakiegoś czasu na forum obronnym gdzie Jacek z pentagonu wszedł na minę jest nazywany "Docentem". Pasuje idealnie, wiadomo że docentem nie jest, ale doktorem też nie xD
  • Odpowiedz
@Goatlord:

Dalej jestem szalikowcem Jacko, bo mam do niego podobną wizję świata

1:Ty jesteś apaszkowcem xD co do wizji świata, to widać, nie musisz udowadniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2: "Docent" Bartosiak xD
  • Odpowiedz